Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 5, 2021

Ретромобіль став сучасним чотириколісним монстром

Автор:

|

Травень 26, 2021

|

Рубрика:

Ретромобіль став сучасним чотириколісним монстром
Ось такий «москвич-401»

Упізнати в цій автівці старенького 401-го «москвича» можна хіба що ззаду та за обрисами даху. Ходова, мости, коробка передач і гальма — від BMW. Серце машини — шестициліндровий двигун потужністю 200 кінських сил також від баварського концерну.
Над створенням цього чотириколісного монстра житомирянин Сергій Лучинський разом із батьком працювали п’ять років. Спершу повністю переварили кузов, аби помістити в нього ходову та двигун. Утім найскладнішими виявилися, на перший погляд, дрібниці. «Радіаторну решітку робили шість місяців, колись це був холодильник «Донбас», шість місяців я на неї витратив, що стосується всіх заливних бачків — це все ручна робота, все робилось саме під цю машину», — розповідає власник автівки. Систему вихлопу чоловік перероблював сім разів, аж поки автівка не «зазвучала», як хотів майстер.
Автомобіль одразу ж збирає навколо себе перехожих. Просять сфотографуватися, завести двигун чи проїхатися. Також доволі емоційно реагують водії, коли бачать такого «москвича» в русі. Однак, попри потужний двигун, влаштовувати перегони та витискати з машини максимум Сергій наміру не має. «У неї я багато вклав і життя, і коштів, тож ґвалтувати її немає сенсу. Вона не зроблена, щоб комусь щось доводити, показувати, а зроблена для того, щоб цей автомобіль тішив око, а доводити щось комусь не буду», — пояснює парубок.
Він зізнається, що вже не раз міг продати свій витвір. Нещодавно в обмін пропонували новеньку BMW. Та планів розлучатися зі своїм дітищем у Сергія немає. Каже, що ця машина у нього — для душі.
Як повідомляв «Міст», у Львові «поставили на колеса» дерев’яний ретро-трамвай.

Дмитро Поліщук, «5-й канал»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply