Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

Прототип міського аеротаксі з вертикальним злетом

Автор:

|

Березень 02, 2021

|

Рубрика:

Прототип міського аеротаксі з вертикальним злетом
Транспорт Manta Aircraft

Швейцарська компанія Manta Aircraft підготувала до випробувань прототип двомісного аеротаксі — гвинтового конвертоплана. Наразі Manta Aircraft створила прототип двомісного аеротаксі в масштабі 1:3. Літальні апарати ANN1 і ANN2 — одномісна та двомісна версія одного і того ж планера — літака з вуглецевим композитним корпусом з невеликим V-подібним хвостом, великим зворотним крилом ззаду і меншим крилом спереду.
Рух уперед забезпечують чотири електричні вентилятори, підвішені під переднім краєм заднього крила, а для операцій вертикального злету і посадки вони можуть нахилятися вгору. В Manta Aircraft планують, що планер буде пролітати до 600 км за один раз, а крейсерська швидкість сягатиме 300 км/год.
До слова, канадська компанія Horizon Aircraft презентувала концепт літаючого автомобіля Cavorite X5 з вертикальним злетом. Транспорт оснащений 16-ма гвинтами і розрахований на перевезення п’яти пасажирів. Гібридна установка Cavorite X5 дозволяє пролетіти до 500 км за один раз. Максимальна швидкість досягає 350 км/год. Без пасажирів літаюче авто може подолати до 1 тис. км. Очікується, що виробництво розпочнуть 2024 року.
Як повідомляв «Міст», випробували перший німецький літаючий автомобіль.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply