Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

Показали безпілотний роботрактор майбутнього

Автор:

|

Лютий 13, 2020

|

Рубрика:

Показали безпілотний роботрактор майбутнього

На виставці в японському місті Кіото компанія Kubota презентувала свою нову розробку — X-tractor. Його забезпечили штучним інтелектом, а заряджають від літій-іонних батарей і сонячних панелей. Роботрактор має систему GPS і різні сенсори, завдяки яким може самостійно працювати як на звичайних полях, так і на рисових. Концепт відстежує погоду, ріст сільськогосподарських культур і сам приймає рішення, коли йому виїжджати на місцевість і виконувати певну роботу — посіяти, обробити ґрунт, удобрити або зібрати врожай.
Коліс X-tractor немає. Розробники оснастили машину чотирма гусеницями, кожна з яких має свій власний вбудований двигун. Завдяки цьому кожна гусениця обертається з власною швидкістю. Це дозволяє трактору розвертатися практично на місці. Також гусениці забезпечують оптимальне зчеплення з дорогою на різних ділянках.
Мало того, висота основного корпусу транспортного засобу регульована. Наприклад, коли потрібна додаткова стійкість, висоту корпусу можна зробити меншою, а коли X-tractor пересувається полем із високою травою, — вищою. Наразі невідомі ні вартість роботрактора, ні коли його запустять у серійне виробництво.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply