Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 7, 2022

Показали автомобіль, що трансформується в літак

Автор:

|

Грудень 26, 2020

|

Рубрика:

Показали автомобіль, що трансформується в літак
Klein Vision

Проїхати близько тисячі кілометрів за один раз та ще й трансформуватися в літак може модель AirCar, яку розробила словацька компанія Klein Vision. В рамках випробувань літаючий транспорт піднявся зі злітно-посадкової смуги в небо на висоту понад 450 м. Такі дії він вдало виконав двічі. Для польоту необхідна злітно-посадкова смуга довжиною щонайменше 30 м. Авто може розвивати швидкість до 200 км/год.
У Klein Vision запевняють, що автівка може за раз проїхати близько 1 тис. км. Вона важить більше 1 т, також можна встановити додаткового навантаження на майже 200 кг. Завдяки габаритам автомобіль можна паркувати будь-де. Машина представлена як двомісна модель. Вона оснащена двигуном BMW 1,6 л і має 140 к. с. В AirCar є крила, що розкриваються, й один пропелер в задній частині. Крила складаються, коли автомобіль перебуває на дорозі.
Уже наступного року футуристичний автомобіль можна буде побачити на дорогах і в повітрі. Розробники стверджують, що він надається для подорожей і його можна використовувати як таксі. Також зазначають, що проєкт розроблений так, щоб пілоту було доступне авто без підготовки. Авто має ще пройти випробування, а тоді вже буде готовим до продажу.
Як повідомляв «Міст», Volocopter показав комерційне автономне аеротаксі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply