Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Перший у світі автобус-позашляховик — український

Автор:

|

Серпень 30, 2018

|

Рубрика:

Перший у світі автобус-позашляховик — український

Компанія Pulsar Expo створила автобус-позашляховик Torsus Praetorian, що позиціонується, як перший у світі. Нещодавно медичну версію автобуса презентували в одній із частин Національної гвардії України, який, можливо, замінить застаріли санітарні автобуси, розроблені ще за часів СРСР. Медична версія Torsus Praetorian має дев’ять місць для медичного персоналу та шість місць для поранених (лежачи), обладнана механізмом вивантаження та завантаження поранених (час підняття пораненого 25 секунд).
Проект ще перебуває на стадії переходу до дрібносерійного виробництва. Однак творці сподіваються на можливість серійного виробництва в подальшому. Автобусом вже зацікавилися в Австралії, США, Канаді, Новій Зеландії, Грузії та Бангладеш.
Засновники компанії зазначають, що серед ключових клієнтів — структури американського уряду США та підрозділи Організації Об’єднаних Націй. За підсумками 2016-2017 рр. компанія Pulsar Exp уклала контракти на загальну суму понад 20 млн USD.
Вартість одного автобуса становить близько 100 тис. USD. Зараз Pulsar Expo перебуває на фінальній стадії сертифікації автобуса в Європейському Союзі (ЄС) за стандартом Євро-6. Попереду лише отримання сертифікату на шасі. Після його отримання компанія зможе ставити автобус на облік в будь-якій країні Євросоюзу і будь-якій країні світу, яка визнає сертифікат ЄС.

Катерина Чурилова, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply