Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Перший суперкар — на 3D-принтері

Автор:

|

Липень 09, 2015

|

Рубрика:

Перший суперкар — на 3D-принтері

Local Motors

Каліфорнійська компанія Divergent Microfactories (DM) продемонструвала прототип потужного та легкого автомобіля, кузов якого виготовлено за допомогою 3D-друку. Ідея цього стартапу перегукується з іншою новинкою галузі — надрукованим на 3D-принтері автомобілем американської компанії Local Motors. Це підкреслює потенціал нових виробничих технологій для невеликих гнучких виробництв, що кидають виклик економіці автомобілебудівних ґігантів.
Автомобіль DM, який отримав назву Blade, побудований на шасі, яке є на 90 % легше, ніж у автомобілів традиційних конструкцій. Двомісний автомобіль із тандемною посадкою і гільйотинними дверцятами важить 635 кг, із двигуном 700 к. с. він може розганятися до 60 миль/год. приблизно за дві секунди.
Компанія має намір упродовж найближчих 1,5 року побудувати завод, щоби відпрацювати методику для виробництва автомобіля, а потім — продавати технологію його виготовлення підприємцям. На основі цієї технології можна створювати невеликі партії машин із високим рівнем індивідуалізації.
На початку року Local Motors представила прототип власного автомобіля, повністю виготовленого методом 3D-друку. Авто також призначене для складання на локальних підприємствах, що використовують компоненти від різних постачальників.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply