Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Перше британське безпілотне авто

Автор:

|

Лютий 26, 2015

|

Рубрика:

Перше британське безпілотне авто

Lutz Pathfinder

Британський інноваційний центр Transport Systems Catapult представив перший прототип автомобіля з автопілотом, випробування якого відбудуться на дорогах загального користування. Уряд Великої Британії дозволив проводити тести подібних машин на певних ділянках цивільних магістралей з 2015 року.

Двомісний прототип під назвою Lutz Pathfinder отримав електричну силову установку та комплект акумуляторів, запасу яких вистачає на 40 миль шляху. Максимальна швидкість безпілотника становить близько 15 миль на годину.
Прототип орієнтується в просторі завдяки 19 спеціальним сенсорам і камерам, а також навігаційній системі, розробленій в Оксфордському університеті. При цьому повністю автономний автомобіль має кермо та важіль контролю, тому випробувач може в будь-який час взяти керування на себе в разі позаштатної ситуації.
Тести трьох перших прототипів стартують найближчим часом у місті Мілтон-Кінсі на південному сході Британії. Надалі кількість випробовуваних зразків планують розширити до 40 машин. Lutz Pathfinder є частиною британського проекту Autodrive, на який виділено 20 млн. GBP за підтримки концерну Ford та альянсу Jaguar Land Rover.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply