Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Паркетник зі захистом від коронавірусу

Автор:

|

Березень 18, 2020

|

Рубрика:

Паркетник зі захистом від коронавірусу
Geely Icon

Компанія Geely приймає замовлення на кросовер Icon, розроблений спільно з Volvo. Автовиробник оголосив, що новинку оснащують спеціальним кліматичним устаткуванням IAPS, яке здатне захистити мешканців салону від бактерій і вірусів. Попит перевершив очікування: за першу добу зібрали понад 30 тис. попередніх замовлень.
Geely оцінила базову версію кросовера Icon в 115 800 юанів, що приблизно на 4 тис. юанів менше, ніж стартова ціна китайського аналога Hyundai Creta. Топове виконання обійдеться в 128 800 юанів. Крім спеціальної кліматичної системи IAPS, яка може захистити від коронавірусу, в стандартне оснащення входять 10,25-дюймова віртуальна приладова панель, тачскрін мультимедіасистеми з такою ж діагоналлю, підігрів передніх крісел, круїз-контроль і система безключового доступу. Єдиний доступний силовий агрегат для Geely Icon — 1,5-літрова 177-сильна (255 Нм крутного моменту) «турботрійка», знайома з Volvo XC40. Трансмісія — преселективний семиступінчастий «робот», привід — на передні колеса. Кросовер можна електрифікувати, доукомплектувавши 48-вольтним стартер-генератором. Гібридизація знизить витратм пального та збільшить пікову віддачу до 190 сил і 300 Нм.
Встановлення IAPS можна вважати системою захисту від бактерій першого рівня, адже Geely планує розробити спеціальний автомобіль із противірусними матеріалами обробки та просунутими фільтрами кліматичної установки. На проект виділили 370 млн юанів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply