Новини для українців всього свту

Wednesday, Apr. 21, 2021

Opel Ampera — на межі вимирання

Автор:

|

Серпень 14, 2014

|

Рубрика:

Opel Ampera — на межі вимирання

Opel Ampera

Opel припиняє випускати електромобіль Ampera. Продажі авто так знизилися, що компанія ухвалила рішення не розвивати потенційної лінійки. Однак, за словами Карла-Томаса Неймана, генерального директора Opel, незабаром на ринок повинен вийти наступник непопулярної Ampera.

Посадовець повідомив, що електромобілі — один із пріоритетів, тому Opel надалі працюватиме в цьому напрямку, щоби зробити електричні автомобілі доступнішими. Ampera ж не просто щезне з ринку. «Після кончини поточного покоління Ampera ми поставимо в цей сегмент наступний продукт, — заявив п. Нейман. — Ми будемо захищати наші позиції інноваційного лідерства».
Новий електромобіль від Opel і Vauxhal повинен бути значно компактнішим і дешевшим, орієнтовна дата його виходу на ринок — 2016 рік. Карл-Томас Нейман каже, що він стане частиною великого модельного наступу від Opel. Бренд планує представити 27 нових моделей до 2018-го.
Ampera зникне з програми вже до 2015 року. Теж саме очікує майже ідентичну модель — Chevrolet Volt, який більше не виробляється. Позаяк Chevrolet теж іде з європейського ринку, можна забути про обидві моделі. А ще зовсім недавно, 2012-го, ця парочка електричних автомобілів отримала титул «Автомобіль року» в Європі.
Торік продажі амбіційного електромобіля впали на 40 %, порівняно з 2012 роком. Спочатку Opel мала намір продавати 10 тис. одиниць на рік. 2013-го компанія продала 3,2 тис. моделей, а за п’ять перших місяців цього року — тільки 332.
У Німеччині продажі скоротилася майже на 80 %, тому Opel отримала замовлення всього на 46 моделей Ampera. Вартість машини — 38 620 EUR. Тільки минулого року виробник знизив стартову ціну майже на 8 тис. EUR. Значна частина клієнтів — бізнесмени.
Оснащений літій-іонним акумулятором автомобіль може подолати на одному електричному заряді від 40 до 80 км, залежно від стилю водіння і погодних умов. Якщо рівень заряду батареї стає надто низьким, у роботу включається 86 к. с. — 1,4-літровий бензиновий двигун, а також запускається генератор для живлення електродвигуна. Це дає змогу проїхати додаткових 420 км.
Завдяки своїм 150 к. с. і постійному супроводженню крутного моменту (370 ньютон-метрів) електродвигун прискорюється до 100 км/год. за дев’ять секунд. Максимальна швидкість для електромобіля Opel обмежена 161 км/год.

Марина Степаненко, vido.com

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply