Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 28, 2021

Новий Chevrolet Impala від GM

Автор:

|

Грудень 29, 2011

|

Рубрика:

Новий Chevrolet Impala від GM

Концерн General Motors офіційно підтвердив розробку седана Chevrolet Impala десятого покоління, виробництво якого буде розгорнуто на підприємстві в місті Ошаві (Канада). У модернізацію заводу, де з наступного року також планується збирати флагманський седан Cadillac XTS, буде вкладено 68 млн USD.

«Імпала» наступного покоління буде побудована на модернізованій платформі Epsilon II концерну GM, яка також використовується для седана Cadillac XTS. Очікується, що новинка отримає широку гамму двигунів, включаючи турбовану дволітрову бензинову «четвірку», 3,5-літровий двигун V6, що розвиває близько 300 кінських сил, і гібридну силову установку. Усі аґреґати зможуть працювати в парі зі шестиступінчастою автоматичною коробкою передач. «У базі» Impala буде передньопривідною, проте цілком імовірна й поява версій із повним приводом.

Дев’яте покоління Chevrolet Impala випускається в Ошаві з 2005 року. Зараз такий автомобіль пропонується тільки із 300-сильним шестициліндровим бензиновим двигуном, хоча раніше для моделі були доступні чотири двигуни та три трансмісії. Очікується, що нова «Імпала» дебютує у квітні 2012 року на мотор­шоу в Нью-Йорку.

Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply