Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

В Україні репрезентували нове озброєння для ЗСУ — тепловізори, гвинтівки та боронеавтомобіль «Барс-8»

Автор:

|

Березень 31, 2016

|

Рубрика:

В Україні репрезентували нове озброєння для ЗСУ — тепловізори, гвинтівки та боронеавтомобіль «Барс-8»
Бронемашина «Барс-8»

Бронемашина «Барс-8»

На Рівненському полігоні українським військовим продемонстрували вдосконалені види озброєння. Представили і нову техніку. У Генеральному штабі (ГШ) Збройних сил України (ЗСУ) сумують, що забезпечити нею військових на Донбасі у повному обсязі наразі немає можливості.
На полігоні військовим командирам, крім новітньої зброї, продемонстрували й тепловізори. У такий прилад можна вгледіти супротивника за 2 км. «Усі поважні армії, зокрема країн НАТО, мають на озброєнні тепловізори в танках, на катерах, літаках тощо», — розповів Олександр Яременко, керівник компанії з виробництва тепловізорів.
На виставці були і раритетні екземпляри, зокрема, «гвинтівка Мосіна», яку взяли на озброєння ще у царській Росії 1891-го, а зараз українські військові її модернізували.
Серед нових візрців — панцерні автомобілі «Варта», призначені для безпечного перевезення особового складу. Вони мають п’ятий рівень захисту, тобто автоматної черги така машина не боїться. «Вона може витримати навіть підрив фугасу до 6 кг у тротиловому еквіваленті», — наголосив Дмитро Поляков, керівник проекту «Варта».
Вартість такої машини — 5,5-7,5 млн грн. Десять автівок для держави вже замовили. На передовій вони також знадобилися б. Утім, усе це — наразі лише пропозиції для озброєння української армії. «Нам хотілося б вірити, що все, що ми замовили, нам буде надано для оснащення ЗСУ. Це стосується і танкового озброєння, і артилерійських систем, і стрілецької зброї — наймасовішого її виду. Вона закуповується, але не в тих кількостях, яких нам хотілося б», — зазначив Віктор Муженко, начальник ГШ. А от якою саме удосконаленою зброєю і новою технікою поповниться армія, ще будуть вирішувати. Адже наразі в Міністерстві оборони України приймають лише пропозиції.
Своєю чергою, корпорація «Богдан» представила і свою нову розробку — бронемобіль «Барс-8». Максимальна його швидкість становить 110 км/год, запас ходу — 800 км. У машині встановлено систему RunFlat, яка забезпечує можливість руху на ушкоджених шинах.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply