Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Найшвидший панцерний автомобіль у світі

Автор:

|

Липень 24, 2019

|

Рубрика:

Найшвидший панцерний автомобіль у світі

Броньовані автомобілі, зазвичай, — великі розкішні седани або позашляховики, на яких так само весело їздити, як на шкільному автобусі. AddArmor спробувала виправити це, створивши найшвидший у світі панцерний автомобіль. Максимальна швидкість цього боліда — 325 км/год., адже він створений на базі зарядженого Audi RS7 Sportback.
Певна річ, двигун тюнінгований — він оснащений системою APR Plus Stage II, яка дозволяє 4.0-літровому V8 із двома турбонадувами видавати потужність 760 к. с. і 1085 Нм крутного моменту. Це дозволяє розганятися до 96 км/год. за нечувані для «панцерника» 2,9 сек.
Для бронювання AddArmor використали полікарбонатну сітку, яка вдесятеро міцніша за балістичну сталь, хоча 60 % легша. Компанія також встановила спеціальні вікна, які є багатошаровою сумішшю з полікарбонату та балістичного скла».
Бронювання додало менше, ніж 91 кг ваги до маси автомобіля та забезпечує пасажирам європейський рівень захисту B4. Це захищає людей від стрілецької зброї, в т. ч. від Magnum 44-го калібру. Щоб захистити пасажирів, існує ще й ряд технічних контрзаходів — розпилювач газу, захист від газових атак, ультразвукова «гармата». Крім цього, в автомашини непробивні шини, камери нічного бачення, засліплювальні вогні та система виявлення мін і захисту від вибуху.
Панцерний RS7 коштує 205 тис. USD. Це на 91,1 тис. USD більше, ніж стандартна модель, але можна обрати і менше опцій, тоді переплатити доведеться від 28 тис. USD. Джефф Енґен, президент AddArmor, пояснив вибір автомобіля для бронювання так: «Ми хотіли продемонструвати, що сучасна технологія бронювання дозволяє вибирати для доопрацювання будь-який автомобіль, а не лише традиційні лімузини».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply