Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

Найпотужніший у світі серійний позашляховик

Автор:

|

Жовтень 02, 2019

|

Рубрика:

Найпотужніший у світі серійний позашляховик

Каліфорнійська компанія Rezvani репрезентувала найпотужніший у світі серійний позашляховик Tank X. Модель другого покоління отримала модернізований двигун від Dodge Challenger SRT Demon і сталеву раму від Jeep Wrangler. Також авто устаткували 37-дюймовими покришками і мостами Dynatrac із пневматичними блокуваннями.
Новинка отримала 6,2-літровий V8 із механічним нагнітачем, потужністю понад 1014 кінських сил і 1180 Нм крутного моменту. При цьому будуть доступні базові моделі авто з бензиновою «турбочетвіркою» 2.0 (274 к. с.), 3.6 V6 із 289 к. с., дизелем 3.0 V6 або 500-сильна з восьмициліндровим двигуном об’ємом 6,4 л. Машина буде доступна як з автоматичною, так і механічною коробкою передач.
Дизайн кузова новинки виконаний, як у військового позашляховика, з чіткими лініями й «аґресивною зовнішністю». Також Tank X отримав розкішний інтер’єр зі шкіряною оббивкою і медіакомплекс із 7,9-дюймовим дисплеєм. Для варіанту military доступна система нічного бачення з тепловізором, кевларові кузовні панелі, куленепробивне скло, самозатягувальні шини, димова гармата і навіть протигази. Ціна базового Rezvani Tank стартуватиме від 155 тис. USD, Military Edition коштуватиме 295 тис. USD, а за 1000-сильний Tank доведеться заплатити мінімум 349 тис. USD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply