Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Найпопулярніший альтернативний транспорт для українців

Автор:

|

Грудень 31, 2019

|

Рубрика:

Найпопулярніший альтернативний транспорт для українців

Найчастіше українці шукають скутери, мотоцикли та мопеди, менш популярний екологічний транспорт — електросамокати й електроскутери. Дослідження провів торговельний портал ОLX.
У Києві найпопулярнішим виявився мотоцикл — його шукали у 23 % випадків. Середня ціна на байки склала 17,2 тис. грн. Однак оголошень про продаж — усього 11%. Також кияни активно цікавляться скутерами й електросамокатами: кожен п’ятий запит припав саме на ці транспортні засоби. Скутери пропонують купити в 60 % оголошень. Обійдеться така покупка в середньому у 4,6 тис. грн. Найдорожчими виявились електровелосипед (19 тис. грн) та електромотоцикл (38 тис. грн). Однак їх шукають лише в 1 % і 2 % випадків відповідно. За 3 450 грн в середньому можна стати щасливим володарем гіроборда, гіроскутер обійдеться у 3,4 тис. грн — це найдешевші види персонального транспорту. Їх продають у 16 % випадків.
Найпопулярнішим видом транспорту у великих містах України виявився скутер: 36 % запитів у Львові, 34 % — у Харкові та 25 % — у Дніпрі. Найдешевше його можна купити у Харкові (4,4 тис. грн) та Дніпрі (4,6 тис. грн). У Львові середня ціна на скутер складе 4,8 тис. грн.
Мешканці Одеси, Харкова, Дніпра та Львова шукають мотоцикл у кожному п’ятому випадку. Наприклад, мешканцям Дніпра байки обійдуться у середньому в 11 тис. грн, Харкова — 13,8 тис. грн. У Львові за мотоцикл просять 15 тис. грн, в Одесі на 600 грн більше — 15,6 тис. грн.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply