Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 23, 2021

Найдешевший у світі автомобіль уже в Україні

Автор:

|

Січень 18, 2018

|

Рубрика:

Найдешевший у світі автомобіль уже в Україні

На український ринок може вийти автомобіль індійського виробництва Bajaj Qute. Він уже проходить сертифікацію. За технічними характеристиками машина більше схожа на квадроцикл. Серед основних переваг Bajaj Qute — низька ціна і невелика витрата палива (3 л на 100 км).
Авто важить 400 кг, за габаритами — 2,5 м у довжину і менше півтора в ширину. Кузов сталевий, обшитий пластиком. Колеса 12-дюймові. Двигун одноциліндровий (13 коней), трансмісія п’ятиступінчаста, максимальна швидкість — 70 км/год. За доплату в авто можна встановити повноцінну опалювальне обладнання та справжні скла. Bajaj Qute розрахований на корпоративних клієнтів: кур’єрські служби, піцерії тощо.

До слова
В Україні максимально допустима швидкість руху відтепер становить 50 км/год. Відповідна постанова уряду від 10 листопада 2017-го набула чинності з 1 січня 2018 року. Тепер один із пунктів розділу «Швидкість руху» у правилах дорожнього руху (ПДР) звучить так: «У населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється з швидкістю не більше 50 км/год.».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply