Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Найдешевший автомобіль — із турбодвигуном

Автор:

|

Липень 03, 2014

|

Рубрика:

Найдешевший автомобіль — із турбодвигуном

Tata Nano e-rev

Індійський концерн Tata, відомий як творець «найдоступнішого автомобіля у світі» Nano, має намір оснастити гетчбек новим двигуном, автоматизованою коробкою передач і, можливо, випустити його електроверсію. Зараз Tata Nano має 624-кубовий двоциліндровий двигун із алюмінієвим блоком.

Концерн уже цьогоріч планує продемонструвати гетчбек із тим самим двигуном, але забезпеченим системою турбонаддуву. Можливо, що такий гетч може подаватися як щось на кшталт Nano GTI або Nano RS, але, швидше за все, ці чутки є далекими від правди. Отримає індійський гетчбек і нову трансмісію F-Tronic, яка описується як «автоматизована механічна». Цілком імовірно, що мова йде про таку собі роботизовану розробку концерну Tata.
Але найнезвичайнішою повинна стати електрична модифікація Nano під назвою Nano e-rev. Їй обіцяють дати електродвигун і запас ходу мінімум 88 км. Силову установку для електрогетча створять за зразком тієї, що була продемонстрована на концепті Tata Manza Re-EV. Нагадаємо, раніше компанія Tata Motors почала продажі найрозкішнішого варіанту мікролітражки Nano, який є оновленою версію топової комплектації LX.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply