Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

На міському маршруті Одеси працює електробус

Автор:

|

Листопад 13, 2019

|

Рубрика:

На міському маршруті Одеси працює електробус

Комунальне підприємство (КП) «Одесміськелектротранс» випустило на тролейбусний маршрут № 10 перший електробус, який спершу буде перевозити пасажирів із під’єднанням до контактної енергомережі, а згодом — у режимі автобуса. Про це розповів журналістам Дмитро Жеман, директор КП.
«Створений фахівцями «Одесміськелектротрансу» перший електробус здатен автономно рухатися на відстань до 50 км, але поки що буде обслуговувати пасажирів на маршруті № 10, підзаряджаючись під час руху від контактної енергомережі, як і тролейбуси. А за потреби електробус може переходити в автобусний режим живлення за допомогою потужних акумуляторів», — зазначив він.
За словами посадовця, випробування та сертифікація цієї серії електроавтобусів, створених на базі тролейбуса Skoda 21Tr, тривали близько року. Тепер випробують на іншому маршруті, де електробус частину шляху проїжджатиме як тролейбус, а потім рухатиметься як автобус, опустивши штанги.
Дмитро Жеман додав, що зараз КП «Одесміськелектротранс» має ще чотири автобусні кузови, які фахівці протягом шести-семи місяців переобладнають на електробуси. На створення першого електробуса з міського бюджету витратили 3,5 млн грн.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply