Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Мешканець Чернівців придбав леґендарний DeLorean

Автор:

|

Червень 23, 2021

|

Рубрика:

Мешканець Чернівців придбав леґендарний DeLorean
DeLorean в Україні

До недавнього часу DeLorean зі саги «Назад у майбутнє» в Україні був лише у Бориса Філатова, мера Дніпра. Але тепер це не єдина «машина часу» в Україні. Олександр із Чернівців привіз DMC-12, який можна сміливо зарахувати до колекційних автомобілів.
DeLorean DMC-12 завезли в Україну з Болгарії. Леґендарна кінозірка з пробігом 53 тис. миль вимагає лише косметичного ремонту. Саме зараз вона проходить підготовку до сезону. Теперішній власник почав розбирати авто, щоб замінити всі рідини, фільтри, сайлентблоки, електрику тощо. Після цього — складання і вихід у світ.
DeLorean п. Філатова фактично неможливо побачити на дорогах. Тож є надія, що новоприбула «машина часу» хоча б інколи буде виїжджати на дороги чи фестивалі, де її можна буде роздивитися.
DeLorean DMC-12 випускали в Північній Ірландії для американської автомобільної компанії DeLorean Motor Company з 1981-го по 1983 рік. Загалом випустили близько 9 тис. машин, але до наших днів дожили далеко не всі з них. Автівку оснащували шестициліндровим двигуном об’ємом 3 л і потужністю 150 к. с., яке агрегувалось із п’ятиступеневою механікою або триступеневим автоматом.
Можливо, компанія продовжила б й надалі виготовляти один із найбільш незвичайних авто того часу, але 1982-го Джона ДеЛореана, засновника компанії, заарештували, звинувативши в продажу наркотиків. Пізніше суд виправдав чоловіка, але поки він «відбував термін», завод DMC у Північній Ірландії збанкрутував.
Як повідомляв «Міст», ексклюзивну репліку DeLorean виставила на продаж NBC Universal.

Євген Гудущан, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply