Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Мексиканська поліція патрулює на українських електробайках

Автор:

|

Січень 08, 2021

|

Рубрика:

Мексиканська поліція патрулює на українських електробайках
Поліція Мексікалі

В історичному центрі мексиканського міста Мексікалі поліційні патрулі пересіли на електробайки українського виробництва TopCop. Про це повідомив Данило Тонкопій, засновник компанії Delfast. «Електробайки Delfast Bikes ТopCop встали на бойове чергування в поліцію Мексики», — зазначив він і розмістив світлину, на якій Марина дель Пілар Авіла Олмеда, мер Мехікали (штат Баха-Каліфорнія) приймає транспорт. «Вона сказала, що віднині в історичній частині міста патрулі їздитимуть на екологічно чистому транспорті. Пишаюся надзвичайно», — додав п. Тонкопій.
Він зауважив, що таке досягнення — «результат роботи цілої команди, всіх, хто брав участь у підготовці та організації контракту, розробці, доставці байків». Особлива заслуга — Максима Астапова, зазначив засновник компанії.
Стартап Delfast 2014-го запустили Данило Тонкопій і Сергій Денисенко як сервіс екологічної доставки. Старт бізнесу ознаменувався розробкою в 2017 року електробайка з найбільшим запасом ходу в світі. Це досягнення зафіксували в Книзі рекордів Ґіннеса як найбільшу відстань, пройдену на електричному велосипеді — 367 км на одному заряді батареї. Рекорд встановили на Київському велотреку. 2019-го Delfast підписала з мексиканською поліцією контракт на постачання цих електробайків. А також запустила краудфандінгову кампанію для залучення 3 млн USD інвестицій за допомогою Fundable — найбільшої краудфандінгової платформи, що допомагає малому бізнесу залучати капітал. Мета кампанії — збудувати власний центр розробки в Україні.
Як повідомляв «Міст», український стартап Delfast представив прототип електробайка у серпні 2020-го.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply