Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Лімузин Rolls-Royce переробили на потужний пікап

Автор:

|

Лютий 25, 2022

|

Рубрика:

Лімузин Rolls-Royce переробили на потужний пікап
Несподіваний Rolls-Royce

Американці Джордан Войцеховський і його батько Джон працювали над дуже незвичайним проєктом. У них на подвір’ї вже давно лежало шасі від старенького пікапу Chevy і вони намірялися щось із ним зробити. Тож, усе добре обміркувавши, розмістили на шасі кабіну від леґендарного Rolls-Royce Silver Shadow.
Для того, щоб машина виглядала гармонічно та мала певний функціонал, довелося трохи переробити бортову частину пікапа. Під капотом замість британського двигуна, розмістився потужний американський V8 від Chevy, але трохи згодом планують встановити більш тяговий двигун. Коробка передач автоматична та має усього три позиці.
Машину довелося ліфтувати, щоб вона стала більш універсальною. Також позаду авто має причіпну систему для того, щоб можна було перевозити інші автомобілі на лафеті. Позаяк чоловіки — власники одного з магазинів запчастин у Флориді, вони часто переганяють машини у свій сервіс.
Спершу виготовлення цього авто було схоже на жарт, але згодом, машина почала вимальовуватись і мала достатньо непоганий вигляд. В салоні — це все ще той самий старий і добрий Rolls-Royce Silver Shadow. Багато розкоші, дерева та шкіри, але будь-якої миті на ньому ви можете звернути з дороги та поганяти бездоріжжям.
Ще один важливий аспект у тому, що обслуговувати цей Rolls-Royce стало дуже дешево. Під капотом масовий агрегат від Chevy, ходова частина — також від звичайного пікапу, тож будь-яка поломка не забере з вашої кишені багато грошей. Найголовніше — добре стежити за кузовом й інтер’єром, адже знайти кузовні панелі чи деталі салону з кожним роком стає все важче.
Як зазначають власники цього «монстра», роботи над ним ще не скінчені. Є ще багато ідей, як зробити цей Rolls-Royce Silver Shadow більш практичним і привабливим.
Як повідомляв «Міст», Rolls-Royce презентував музичний Wraith.

Едуард Загірний, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply