Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

LaFerrari зліпили зі снігу в натуральну величину

Автор:

|

Березень 14, 2021

|

Рубрика:

LaFerrari зліпили зі снігу в натуральну величину
Литовська LaFerrari

Автолюбителі з Литви вирішили використовувати накопичений сніг і збудувати Ferrari LaFerrari в натуральну величину у себе на подвір’ї. Вся робота зайняла у господаря будинку близько двох днів. Сніговий автомобіль в натуральну величину відтворює зовнішній вигляд оригінального італійського гібридного гіперкара вартістю у кілька мільйонів доларів. У сніжної моделі навіть є логотипи Ferrari, а також червона та чорна зовнішня обробка з екологічно чистої фарби. «Тепер ніхто не може заперечувати, що у нас у дворі стоїть Ferrari», — зазначив автор робіт.
LaFerrari випускали з 2013-го по 2018 рік. Загалом на світ з’явилися 710 екземплярів, у т. ч. 500 купе і 210 родстерів (Aperta). Він конкурував з McLaren P1 і Porsche 918 Spyder і використовував 6,3-літровий безнадувний двигун V12, який працював у парі зі семиступінчастою автоматичною коробкою передач із подвійним зчепленням і електродвигуном.
Загальна вироблена потужність становила 950 к. с. і 900 Нм крутного моменту, що дозволяло машині з блакитною кров’ю розганятися до 100 км/год. усього за 2,9 секунди. Розгін від 0 до 200 км/год. займав менше семи секунд. За наявності достатнього місця LaFerrari може розігнатися до максимальної швидкості в 350 км/год.
Як повідомляв «Міст», колишній глава Ferrari працює водієм «швидкої допомоги».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply