Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 17, 2021

Конфіскували болід Формули-1, надрукований на 3D-принтері

Автор:

|

Квітень 06, 2021

|

Рубрика:

Конфіскували болід Формули-1, надрукований на 3D-принтері
Фальшива Ferrari SF90

Італійська поліція конфіскувала виявлений митницею в контейнері з Бразилії болід Формули-1, який виявився надрукованою на 3D-принтері нелегальною копією Ferrari SF90 зразка 2019 року, на якому Скудерія брала участь у чемпіонаті світу 2019 року.
Копія надрукували в масштабі 1:1, однак це лише макет, позбавлений механічних або електричних деталей. Митники зателефонували до Ferrari і розповіли про підозрілу знахідку, але представники автовиробника відповіли, що нічого про це не знають. З’ясувалося, що копія боліда призначалася для офіційного дилера Ferrari в Тоскані. Її планували виставити в демонстраційній залі відділу продажів.
Репліку виготовили зі скловолокна на 3D-принтері без використання як «донора» справжнього боліда. За основу макета взяли світлини Ferrari SF90. Після консультацій із виробником місцева поліція за клопотанням Агентства митниці та державної монополії Італії конфіскувала копію боліда як нелегальну копію ліцензійного товару, причому навіть попри відсутність логотипів чи написів. Винним, яких має визначити слідство, загрожує звинувачення в порушенні прав на інтелектуальну і промислову власність — їхнім правовласником у цьому випадку є компанія Ferrari.
Як повідомляв «Міст», LaFerrari зліпили зі снігу в натуральну величину.

Олена Івашків, «Вголос»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply