Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Із Нью-Йорку до Парижу — прямо по воді

Автор:

|

Березень 15, 2018

|

Рубрика:

Із Нью-Йорку до Парижу — прямо по воді

В американській компанії Scuderia Cameron Glickenhaus сконструювали екстремальний позашляховик. Задля демонстрації можливостей транспорту на ньому планують здійснити подорож з Нью-Йорку до Парижу, через Берингову протоку. Для його перетину сконструйований спеціальний надувний понтон, що дозволить машині плавати. Автомобіль був представлений у січні ц. р.
Подорожі заплановано на 2020 рік. За задумом мандрівка почнеться в Нью-Йорку з Тайм-сквер. Звідти позашляховик вирушить на північний захід у напрямку до Берингової протоки, перетинати її автомобіль буде на спеціально сконструйованому надувному понтоні. Далі маршрут проляже по трасі «Колима» та Транссибірської автомагістралі. Передбачається, що позашляховик проїде через Пекін, Москву та Санкт-Петербурґ. Також у компанії хочуть підкорити на позашляховику чилійський вулкан Охос-дель-Саладо. Його висота — 6893 м.
Після надходження в роздрібний продаж автомобіль буде доступний в двох версіях: дводверній Steve і чотиридверній Expedition. Машини укомплектують американськими двигунами V8 та автоматичними коробками передач. Обидві отримають систему повного приводу. Хід підвіски позашляховиків складе 508 мм, а дорожній просвіт — 394 мм.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply