Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Інноваційний танк «Азовець»

Автор:

|

Грудень 31, 2015

|

Рубрика:

Інноваційний танк «Азовець»

Азовець

Нову бойову машину — танк «Азовець» — презентували на тренувальній базі полку Національної гвардії України (НГУ) «Азов». Презентація відбулася в рамках відвідин Арсена Авакова, міністра внутрішніх справ, тренувальної бази та рекрутингового центру НГУ. Розробники бойової машини зазначили, що створення проекту стало можливим завдяки зусиллям бійців полку, волонтерів і благодійників.
Народний депутат Андрій Білецький зазначив, що цю бойову машину можна використовувати для ведення бою в міських умовах. Танк має два бойових модулі, які дозволяють операторам контролювати обстановку, маючи сектор огляду в 180 градусів кожен. Отже, швидкість реагування зростає удвічі.
На озброєнні танк має спарені авіаційні гармати з великою скорострільністю. Крім того, розробники спроектували унікальний захист машини, який дає їй можливість протистояти майже всім відомим боєприпасам, передбаченим для ураження панцерної техніки. Управляє бойовою машиною екіпаж із чотирьох бійців.
За словами п. Авакова, десь за місяць танк може бути поставлений на технічні польові випробування за участі державної комісії. «Якщо все буде нормально, ми врахуємо підсумки випробувань і наступного року замовимо кілька машин на одному з підприємств України для серійного виробництва», — зазначив міністр, додавши, що техніку закуповуватимуть для потреб НГУ і Збройних сил України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply