Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 7, 2022

Індивідуальний велосипед друкуватимуть на 3D-принтері

Автор:

|

Грудень 21, 2020

|

Рубрика:

Індивідуальний велосипед друкуватимуть на 3D-принтері
Велосипед Decathlon

Французький бренд Decathlon готує велосипед, який будуть виробляти для кожного клієнта індивідуально. Для цього використають технологію 3D-друку рами та вилки з алюмінію. Для розробки футуристичного велосипеда використали технології генеративного дизайну й інженерної форми штучного інтелекту.
Для проєктування рами та вилки велосипеда знадобилося програмне забезпечення Autodesk Fusion 360, на основі технології генеративного дизайну. Цю технологію використовує машинне навчання й обчислювальна геометрія для швидкого створення дизайну, що відповідає вимогам і обмеженням, які заздалегідь задає проєктувальник. Програма спершу опрацьовує всі інструкції оператора, створює найоптимальнішу модель і віддає її на розгляд проєктуальнику, котрий, своєю чергою, може внести корективи та поліпшення.
В процесі створення враховують динамічні сили, яким буде піддаватися вилка на високих швидкостях, при гальмуванні, аеродинаміку і багато інших факторів. Вилка є найважливішою частиною конструкції велосипеда — до неї кріпиться переднє колесо, і вона дозволяє змінювати напрямок руху велосипеда. Вона складається з декількох частин, при цьому кожна з них повинна витримувати значні навантаження. За прогнозами Decathlon, переосмислення традиційного процесу проєктування може значно знизити вагу велосипеда за рахунок використання меншої кількості матеріалів.
Компанія планує перейти на 3D-друк із алюмінію і відмовитися від використання вуглецевого волокна — його важко переробляти, але це дуже популярний матеріал, який використовують у легких, міцних і високоякісних велосипедах для перегонів.
Як повідомляв «Міст», майстер макраме зв’язав собі велосипеда.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply