Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Гібрид квадроцикла, автомобіля та мотоцикла

Автор:

|

Вересень 09, 2021

|

Рубрика:

Гібрид квадроцикла, автомобіля та мотоцикла
Quanta R

Українська компанія Iron Custom Motors репрезентувала свою нову розробку — гібрид квадроцикла, автомобіля та мотоцикла Quanta R. Компанія була заснована 2010 року. Основним завданням, яке переслідували її засновники, було просувати український продукт на світовий арені.
2016-го Iron Custom Motors стала володарем головного призу світового чемпіонату з кастомайзингу. Ще за рік встановила рекорд на соляному озері «Бонневиль», найвідомішому місці для наземних рекордів швидкості. Крім цього, злагоджена команда фахівців у різних галузях створює унікальні транспортні засоби, які є витвором мистецтва.
2018 року шанувальникам концепт-карів показали ще не повністю допрацьований гібрид під назвою Quanta R. Конструкція візуально нагадує квадроцикл. Однак насправді він таким не є. Quanta R — це гібрид, при створенні якого інженери та конструктори компанії взяли все найкраще від різних транспортних засобів.
Для полегшення ваги конструкції на спеціальній трубчастій рамі встановили деталі кузова, виготовлені з алюмінію. Шасі створили з труб високоміцної сталі. Завдяки цьому транспортний засіб важить всього 750 кг.
Серцем концепт-кара слугує опозитний двигун Subaru, обсягом 2,5 л. Для збільшення потужності використовують систему, завдяки якій відбувається вприскування метанолу. Це дозволило розвивати потужність у 600 к. с.
На гібридний транспортний засіб встановили повний привід. Підвіска має можливість регулювання розвалу-сходження на кожній із осей. Для поліпшення стабільності встановили амортизатори B16 від бренду Bilstein. Безпеку руху забезпечують керамічним дискам італійського виробника Brebmo.
Завдяки силовому агрегату та трансмісії концепт-кар здатен розганятися від 0 до 100 км/год. всього за 3 сек. Максимальна швидкість — 200 км/год. Кузов концепт забарвлений у чорний матовий колір, його розбавляють декоративні елементи й яскраві гальмівні колодки.
За керування транспортним засобам відповідає рульове колесо, виконане за технологією, аналогічною з керуючим елементом квадроцикла. Він вмонтований у спеціальну захисну приладову панель, на якій розташовані спідометр і тахометр. Також в окремому вікні відображають показники рівня палива та температури рідини, для охолодження. Візуально може здатися, що Quanta R одномісний, однак це не так. Друге крісло для пасажира ховається під декоративною стилізованої кришкою.
Як повідомляв «Міст», ретромобіль став сучасним чотириколісним монстром.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply