Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Франциск має новий «папомобіль»

Автор:

|

Жовтень 30, 2019

|

Рубрика:

Франциск має новий «папомобіль»

Під час свого візиту до африканської Маврикії папа Франциск з’явився на новому спеціальному автомобілі, збудованому на базі пікапа Nissan Navara. Автомобіль обладнали великим скляним корпусом і сидінням у вантажному відсіку.
Модифікацією пікапа для понтифіка, який на африканському ринку продають під назвою NP300, займалися близько трьох місяців. За переробляння автівки в «папомобіль» відповідав місцевий підрозділ компанії «Ей-Бі-Сі моторз», яка частково пов’язана з Nissan.
«Ми як одна велика родина були прихильні до створення «папомобіля», гідного імені та стандартів Ватикану. Ми все ще вражені результатами тримісячної напруженої роботи. Ми так пишаємося тим, що зробили свій власний внесок у приїзд Папи», — зазначив Дін Х-Чуен, виконувач обов’язки директора тюнінг-підрозділу ABC Motors.
Автомобілі понтифіка постійно стають причиною гарячих дискусій. При цьому раніше папа їздив на елегантніших Lincoln Continental і Mercedes S-Class, а кілька років тому у нього навіть був спеціальний позашляховик Mercedes M-Class.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply