Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Ford обновив «Мустанґи»

Автор:

|

Листопад 24, 2011

|

Рубрика:

Ford обновив «Мустанґи»

Компанія Ford розсекретила рестайлінґові автомобілі родини Mustang. Уперше авто буде представлено публіці в середині листопада на моторшоу в Лос-Анджелесі, а їхній продаж на американському ринку розпочнеться навесні наступного року. Автомобілі отримали модернізоване оформлення екстер’єру з більш рельєфною решіткою радіатора, іншим капотом і сплітером, новими фарами головного світла зі світлодіодними секціями та світлодіодні задні ліхтарі. На кришці багажника з’явилася чорна глянсова накладка, а пороги тепер фарбують під колір кузова.

При відчиненні дверцят із корпусів дзеркал зад­нього вигляду на асфальт буде «проектуватися» зображення фірмової емблеми моделі — мустанґа, що біжить. Також для автівки підготували нову лінію колісних дисків розмірністю від 17 до 19 дюймів.

Серед пакетів опцій для купе й кабріолета Mustang V6 та GT: обшиті шкірою спортивні крісла Recaro (такі ж встановлюються на «заряджені» версії Boss 302 і Shelby GT500), гальмівні механізми Brembo й спортпакет Performance Package (19-дюймові колісні диски, особливі налаштування системи стабілізації, більш потужні гальма, розтяжка стійок і інші пружини), який уперше став доступний для машин з автоматичною коробкою передач.

Крім цього, «Мустанґи» отримали систему під назвою Track Apps, яка виводить на кольоровий 4,2-дюймовий екран на приладовій панелі телеметричні дані й інформацію про роботу всіх систем автомобіля в графічному вигляді. Базовий 3,7-літровий шестициліндровий двигун не зазнав жодних змін і, як і до цього, розвиває 309 кінських сил. Потужність п’ятилітрового восьмициліндрового мотора версії GT тепер становить 425 кінських сил, що на 18 к. с. більше, ніж раніше. Крім «механіки», для «Мустанґів» також буде доступна шести­ступінчаста автоматична коробка передач із можливістю ручної зміни ступенів.

Для модифікації V8 «механікою» також можна буде замовити «трековий» спортпакет, до якого входять більш високопродуктивний радіатор, гальмівні механізми Brembo з 355-міліметровими дисками, диференціал Torsen (як у «зарядженої» версії Boss 302), 19-дюймові колісні диски зі спортивними покришками. Цін на оновлені «Мустанґи» поки що не оприлюднюють.

Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply