Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 22, 2022

Електрокарам у Лондоні дозволять паркуватися безкоштовно

Автор:

|

Червень 14, 2018

|

Рубрика:

Електрокарам у Лондоні дозволять паркуватися безкоштовно

Електромобілям у Лондоні (Велика Британія) планують дозволити безкоштовно або через дисконт паркуватися на стоянках. Це — одна з вимог нової доповіді про екологічний транспорт у місті. Причина такого рішення — брак зарядних станцій для автомобілів у Лондоні й Об’єднаному Королівстві загалом. Дефіцит станцій на стоянках підштовхнув владу міста шукати інші способи відчути привілеї від використання електрокарів.
Увагу до стоянок за заниженою ціною або взагалі безкоштовних вважають вдалим кроком, бо в 60 % містян відсутні гараж чи під’їзна доріжка. Тобто питання з паркуванням у Лондоні стоїть дуже гостро. Щоб переконати більше людей перейти на електричний автомобіль, у доповіді рекомендується, щоб усі лондонські райони робили паркування електромобілів безкоштовним.
Садік Ган, мер Лондона, пропонує зробити це в короткотерміновій перспективі лише для того, щоб активізувати попит. Крім цього, у Великій Британії планують узагалі заборонити автомобілі без запасу ходу на електриці.
Мер також обіцяє стимулювати інвестування транспортним відомством Лондона грошей у будівництво нових зарядних станцій для електромобілів. Кількість станцій катастрофічно маленьке, а жителі міста не в змозі самостійно їх купувати.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply