Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Екзотичний Porsche виставили на аукціон

Автор:

|

Липень 30, 2022

|

Рубрика:

Екзотичний Porsche виставили на аукціон
Porsche 597 Jagdwagen

У продажу з’явився кабріолет для мисливців від Porsche. Унікальний позашляховик стане одним із лотів аукціону. Торги аукціонного будинку RM Sotheby’s у каліфорнійському Монтереї, призначені на серпень 2022 року, подарують можливість стати власником унікального автомобіля шанувальникам класичних позашляховиків загалом і фанатам марки Porsche зокрема.
Один із рідкісних Porsche 597 Jagdwagen — п’ятий прототип, випущений компанією в період із січня 1954-го по грудень 1955 року. Загалом випустили 71 позашляховик, із яких до наших днів дійшло менш ніж пів сотні.
Свого часу збудували 22 прототипи, у т. ч. два з гребними гвинтами та веслами, позаяк компанія намагалася укласти контракт із німецькою армією на постачання позашляховиків. Хоча розробка Porsche показала хороші результати на випробуваннях, Міністерство оборони вибрало DKW Munga від Auto Union.
Військовий контракт, що зірвався, не завадив Porsche запропонувати машину закордонним арміям, а також мисливцям, від яких Type 597 і отримав прізвисько Jagdwagen — «мисливський автомобіль». Однак особливого успіху ця модель не мала.
Конкретний екземпляр, який з’явився у продажу, продали дистрибутору Porsche-Volkswagen у квітні 1956-го, перед появою на аукціоні він пройшов якісну реставрацію. Автомобіль пофарбований у статутний для німецької армії 1950-х рр. темно-зелений колір кузова, має оббиті зеленим матеріалом сидіння, брезентовий знімний верх і м’які двері з того ж матеріалу.
Оснащений позашляховик 1,5-літровим 50-сильним двигуном з п’ятиступінчастою механічною коробкою передач і повним приводом. У комплекті з рідкісним Porsche 597 Jagdwagen продавець готовий віддати заводський набір інструментів і комплект документації на автомобіль. Суми, за яку власник машини 1955 готовий із нею розлучитися, не називають.
Як повідомляв «Міст», провели конкурс майстерень із реставрації Porsche.

Євген Гудущан, Auto24

About Author

Meest-Online