Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

Биті Tesla дозволять заряджати в Supercharger

Автор:

|

Листопад 30, 2022

|

Рубрика:

Биті Tesla дозволять заряджати в Supercharger

Хороші новини для тих, хто займається відновленням розбитих Tesla. Компанія встановлює процес, аби дозволити їм повернутися до мережі Supercharger. 2020 року Tesla заблокувала доступ до Supercharging і сторонньої швидкої зарядки для всіх відновлених автомобілів. Це був великий удар для людей, які ремонтували побиті Tesla і повертали їх у робочий стан.
Автовиробник стверджував, що це проблема безпеки, але він не запропонував жодного способу перевірки автомобілів і повернення їх до мережі Supercharger, що є значною частиною ціннісної пропозиції автомобілів Tesla.
2021-го Tesla взялася повертати Supercharger доступ до врятованих транспортних засобів без будь-яких пояснень, але виявилося, що це була помилка, позаяк через тиждень автовиробник скасував цей крок. Але тепер схоже, це відбувається вже по-справжньому.
Видання Electrek отримало внутрішні документи Tesla, в яких детально описується новий процес, який запроваджують для перевірки врятованих автомобілів Tesla та повернення їм доступу до швидкої зарядки.
У документі під назвою «Перевірка безпеки швидкої зарядки врятованого транспортного засобу» Tesla пояснює двоетапний процес, який передбачає перевірку високовольтного акумулятора та всіх компонентів, пов’язаних із заряджанням. Якщо автомобіль пройде перевірку, Tesla знову ввімкне швидку зарядку, а якщо ні, компанія запропонує ремонт.
Ось кроки, які Tesla повідомила співробітникам у документах, отриманих Electrek: перевірку безпеки швидкого заряджання утилізованих транспортних засобів не можна розпочати, доки транспортний засіб не пройде перевірку безпеки під високою напругою в утилізованих автомобілях; якщо компонент не проходить перевірку, необхідна діагностика та може знадобитися виправлення компоненту; діагностика та виправлення компонентів не входять у цю процедуру перевірки та можуть виконуватися лише за рахунок клієнта; якщо клієнт відмовляється дати дозвіл на ремонт, припиніть процедуру перевірки, зверніть увагу на те, що транспортний засіб не пройшов перевірку, і перевстановіть усі зняті компоненти. Швидке заряджання не буде ввімкнене.
Якщо транспортний засіб пройшов перевірку та ввімкнув швидку зарядку, якщо транспортний засіб не пройшов остаточний тест на зарядку, будь-яка подальша діагностика або ремонт розглядаються як будь-який інший автомобіль. Якщо зарядку вже ввімкнули, а клієнт відмовляється від подальшої діагностики чи ремонту, швидку зарядку не вмикають. Цей новий процес запроваджують для всіх моделей Tesla.
Як повідомляв «Міст», до 2033 року Tesla стане розумнішою за людину.

Євген Гудущан, Auto.24

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply