Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Білоцерківські шини завоювали американський ринок

Автор:

|

Квітень 24, 2019

|

Рубрика:

Білоцерківські шини завоювали американський ринок

Шини Rosava

Кожен український виробник знає, що постачання власної продукції на ринок США — велике досягнення. Адже тут панують високі критерії щодо відбору якості продукції. Білоцерківські шини довели, що відповідають світовим стандартам.
Вихід до країн Американського континенту став можливий під час міжнародної виставки Sema Show у Лас-Веґасі (штат Невада). Українські товари Білоцерківського шинного заводу брендів Premiorri та Rosava були єдиними експонатами шинних виробників пострадянського простору. Демонстрація продукції стала успішним дебютом, що проклав шлях на американський ринок.
Американські партнери відвідали Білоцерківський шинний завод, ознайомилися з технологічним виробництвом і широким асортиментом продукції. Візит, що справив на них приємне враження, став початком співпраці у сегменті агрошин щодо комплектації сільгосптехніки — обприскувачів рослин на полях.
Також білоцерківські шини показали на виставці Latin American & Caribbean Tyre Expo у Панамі. Зацікавленість українською продукцією стала новим кроком для розширення географії експортних ринків в Америці.
Наприкінці 2018-го до штатів Техас і Флорида відправили десять контейнерів легкових шин Premiorri Solazo і Rosava Itegro. А в березні ц. р. до Америки «припливла» чергова партія шин Premiorri Solazo — ще п’ять контейнерів. Наразі тривають перемовини щодо збільшення об’ємів поставок до 25 контейнерів до кінця 2019-го.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply