Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Білоруси представили свій перший електрокар

Автор:

|

Серпень 31, 2017

|

Рубрика:

Білоруси представили свій перший електрокар

Національна академія наук Білорусі презентувала перший білоруський електромобіль. Новинку протестував Володимир Семашко, заступник прем’єр-міністра країни. «Автомобіль динамічний, розганяється добре. Давно їжджу на автомобілі з автоматичною коробкою передач. Різниці не відчув: що їдеш на Audi А8, що на цій автомашині», — поділився враженнями чиновник.
За його словами, зараз у білоруського електромобіля є невеликий мінус — запас ходу без підзарядки акумулятора складає 100-150 км. «Але все розвивається. Будуть розвиватися і літієві батареї, і суперконденсатори. Ми ставимо завдання освоїти суперконденсатори у себе», — зазначив віце-прем’єр. Серійне виробництво екологічного автомобіля може бути налагоджено на заводі БелДЖІ, що будується.
Експериментальний зразок електромобіля створений на базі «китайця» Geely SC7 білоруської збірки. Потужність двигуна становить 60 кВт (80 к. с.). Максимальна швидкість руху на випробуваннях становила 110 км/год.
Електромобіль Geely заряджається як від звичайної електричної розетки, так і від спеціального зарядного пристрою. При напрузі 220 В на зарядку потрібно шість годин, якщо напруга буде вище 220 В — то близько чотирьох годин.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply