Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Звернення від волонтерів і громадських організацій Канади

Автор:

|

Червень 18, 2015

|

Рубрика:

Звернення від волонтерів і громадських організацій Канади

Допомога армії

Президенту України Петру Порошенку
Прем’єр-міністру України Арсенію Яценюку
Голові Верховної Ради України Володимиру Гройсману
Волонтери та громадські організації Канади працюють над забезпеченням української армії починаючи зі захоплення Криму Російською Федерацією. Від волонтерів при Міністерстві оборони (МО) України ми чуємо про жахливу тяганину при реалізації державних контрактів, про байдужість державних службовців та невиконання професійних обов’язків у всіх органах влади, про корупцію. Нещодавній фінансовий аудит МО виявив нестачу коштів на суму 382 млн грн.
Разом з урядом Канади ми вже понад рік допомагаємо військовим, котрі воюють на сході України, пораненим військовослужбовцям і цивільним, біженцям. Волонтерами Канади закуплено речі та передано коштами десятки мільйонів доларів, відправлено тисячі тонн вантажу.
Ми здійснюємо:
* політичне лобіювання інтересів України в Канаді;
* медійнe висвітлення подій в Україні в канадських засобах масової інформації та на вуличних акціях;
* речове й технічне забезпечення армії;
* реабілітацію військових у Канаді та реабілітацію в Україні;
* допомогу сім’ям загиблих військових;
* допомогу біженцям зі зони проведення Антитерористичної операції.
Ми інформуємо вас, що фінансова допомога від української діаспори Канади, яка є виснажена фінансово та морально, зменшується. Причиною цього є те, що українська громада Канади не бачить у діях правлячих структур України політичної волі та чіткої розстановки пріоритетів. Ми, хто підписався нижче, вважаємо своїм правом висунути до Президента, уряду та Верховної Ради України (ВРУ) такі вимоги:
* до 31 липня ц. р. повністю забезпечити військових (тих, хто проходить підготовку, і тих, хто перебуває в зоні бойових дій) якісною військовою формою та взуттям, необхідним тактичним спорядженням та індивідуальними аптечками;
* до 31 липня ц. р. погасити усі заборгованості з виплат військовим та налагодити регулярну виплату надалі;
* до 31 липня ц. р. продемонструвати громадськості відкритий, розгорнутий план кроків, спрямованих на боротьбу з корупцією в МО та притягнути до відповідальності винних за зникнення майже 400 млн грн, виявлене під час нещодавнього аудиту.
Ми очікуємо змістовної відповіді на цей запит від Президента, уряду та ВРУ на поставлені нами вимоги у формі відкритого прозорого звіту та відкритої прес-конференції. У разі неотримання відповіді та невиконання зазначених вимог, волонтери та громадські організації Канади, які підписалися нижче, планують здійснити такі заходи:
* ми будемо змушені звести до мінімуму співпрацю з владними структурами України;
* ми будемо радити представникам уряду та парламенту Канади змінити їхню стратегію щодо допомоги Україні;
* ми поінформуємо українську діаспору в Канаді про те, що не отримали відповіді/не побачили результатів роботи згідно з вимогами.
Ми, волонтери та громадські організації Канади, що підписалися нижче, сподіваємося на необхідні зміни та чіткі дії з боку Президента, уряду та ВРУ, щоби працювати разом та ефективно на користь народу України і добробуту держави. Слава Україні!
15 червня 2015 року
Антоніна Кумка, віце-президент громадська організації Ukrainian Canadian Activist Society,
Олександр Бiлошицькi, представник громадської організацiї «Волонтерська сотня Монреалю»
Тарас Кінаш, представник громадської організації Automaidan Toronto

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply