Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Волонтерський щоденник. Перший тиждень у Торонто

Автор:

|

Березень 17, 2016

|

Рубрика:

Волонтерський щоденник. Перший тиждень у Торонто
Дмитро Ільчук і Слава Герман разом із Оксаною Соколик передають грамоти дітям і колективу школи в знак подяки від ЗСУ за підтримку

Дмитро Ільчук і Слава Герман разом із Оксаною Соколик передають грамоти дітям і колективу школи в знак подяки від ЗСУ за підтримку

Доброго дня, шановна громадо українців у Канаді!
5 березня ц. р. ми разом із Славою Германом, військовим із 95-ї окремої аеромобільної бригади Збройних сил України (ЗСУ) й одним із багатьох захисників Донецького аеропорту ім. С. Прокофьєва (ДАП), заходи на підтримку ЗСУ в Канаді почали з візиту в українську школу ім. Юрія Липи. Цей навчальний заклад уже довгий час підтримує ЗСУ і проводить для цього різноманітні заходи. Бійці відвідали уроки, поспілкувалися з учнями, побачили, як ті готують чергову партію допомоги на фронт, передали підписаний українськими військовими прапор Канади та подяки від ЗСУ школі за постійну підтримку України в ці важкі часи боротьби.
Особлива подяка — Оксані Соколик, педагогам, батькам і учням за підтримку Армії України. Окрема подяка — Ользі Рашкевич, вчительці школи, за організацію постійних проектів на підтримку допомоги на фронт.
6 березня в залі Собору Пресвятої Богородиці в Торонто відбулася «Солдатська вечеря» на підтримку ЗСУ, церковна служба, панахида за полеглими героями України, виступи перед парафіянами церкви та гостями. Гості поінформували про результати та схеми спільної допомоги ЗСУ, партнерську мережу волонтерів в Україні, про потреби родин військових, необхідність допомоги дітям, пріоритетні напрямки підтримки — як на фронті так і родин військових. Виступали та звітували: Назар Волинець, військовий із батальйону «Айдар»; медсестра з команди лікарів Canada-Ukraine Foundation; волонтер із Канади. Спасибі, всім хто прийшов та зробив внесок для нашої перемоги. Завдяки вашій підтримці було зібрано $24,000 на потребі армії України та родин військових ЗСУ.
Особливе спасибі — Ґранту Бернсу, нашому товаришу з Гарварду і Лос-Анжелеса за участь у перших двох заходах у Торонто, а також за підтримку та чудові слова на адресу волонтерів із України та військових ЗСУ.
10 березня зусиллями команди волонтерів на чолі з Ольгою Рашкевич було успішно проведено молодіжний захід на підтримку допомоги ЗСУ — Ukr Pub Night! Поміж супер-гітів наших українських гуртів «Скопа», «Заповідь» і DJ Oleh Buncha, український дух, любов і небайдужість до українського коріння лунали з усіх куточків закладу молодих патріотів, котрі підтримали захисників свого народу своєю присутністю та пожертвами на армію зі щирими словами подяки і підтримки ЗСУ. «Скопа», «Заповідь» і DJ Buncha, особлива подяка вам за піднесення патріотичного українського настрою та підтримки наших героїв України! На армію України вдалося зібрати близько $4,000.
12 березня «Солдатську вечерю» провели в Українському православному соборі Успіння Пресвятої Богородиці в Оттаві. Служба, молебень за загиблими в ДАП та зоні бойовий дій у східній Україні. Були звіти з фронту, виступи перед громадою та діалог із людьми, які свідчили про небайдужість діаспори до України. Спасибі о. Ігору Охримчуку, команді волонетрів, парафіян собору, гостям за теплий український прийом і підтримку у війні України з російським аґресором.
Від імені військовослужбовців ЗСУ та волонетрів із України висловлюємо щиру вдячність Євгену та Любі Леськівим, їхній родині, а також, жертводавцям за організацію заходів на підтримку перемоги України у війні з Росією. Це — приклад того, як єдність і патріотизм будують сильну націю.
Дякуємо парафіянам і колективу священників на чолі з о. Йосифом Жилою, парохом Українського собору Пресвятої Богородиці, Бернарду Ладвігу, Андрію й Ірині Жмуркам, добродійці Єлизаветі Жилі, Сергію та Руслану Романівим, Cortina Kitchens, Dr. W. Bailey & Dr. A. Granovska, Rondo Enterprises Ltd — Олександру та Мирославі Левковичам, Flower Fantasy — Lubomir Levitsky.
Віримо в перемогу, здобуту спільники зусиллями! Слава героям України!
Дмитро Ільчук, волонтер ЗСУ
В’ячеслав Герман, «кіборг»

Українці та канадійці Торонто! Запрошуємо вас на важливий інформаційний захід на підтримку України за участі депутат парламенту Канади Джеймса Безана, команди лікарів патріотів Ukraine Canada Foundation, військовослужбовців, учасників бойових дій на сході України, запланована дискусія, нам важливо почути і ваші думки та пропозиції щодо організації подальших процесів підтримки України, що відбудеться 19 березня ц. р. за адресою: 145 Evans Ave, Toronto, Ontario M8Z5X8.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply