Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Війна, Україна — єдина, а біль — один!

Автор:

|

Червень 26, 2014

|

Рубрика:

Війна, Україна — єдина, а біль — один!

Матері в молитві

Дорогі сестри, любі жіночки, звертаємося до всього жіноцтва! У час воєнних подій в Україні потрібна наша допомога! Ми — за межами України, але наші серця розриваються від жалю, плачем за «Небесною сотнею», за дітками, що поклали голови за нашу Батьківщину. І ми дуже вдячні канадському уряду, що допомагає Україні, вдячні нашій українській громаді за підтримку! Але такої помочі недостатньо! Святі отці казали, що молитва, якої хоче Господь, — сила, котра може все змінити.
І я впевнена, що не одна мати, дружина, кохана переконалися в цьому. Біда спіткала не одного, не двох, а мільйони людей. Тому всім нам, мільйонному населенню України та Канади, треба посилати наші молитви до Бога з проханням про порятунок від злих лиходіїв!
Нещодавно в католицькому часописі Credo я прочитала про випадок з однією жіночкою, у котрої під час пологів при народженні двійні померло одне дитя. Але мати випросила в лікарів залишити їй на деякий час дитинку на грудях. Лікарі вже констатували смерть дитинки та виступили проти прохання матері, боячись за її психічний стан. Але мама була невблаганною. Дві години вона тримала на собі дитинку, молилася і вірила, що Господь почує її. Раптом тільце зарухалося. Сталося диво! Дитина заплакала. Лікарі були шоковані.
Чи це — не прояв сили молитви та віри? Є багато чудес, які підтверджують силу молитви. Про це можна прочитати в духовній літературі та дізнатися зі свідчень матерів з України, котрі збираються на молитву в спільноті «Матері в молитві».
У Торонто теж є спільноти, у яких моляться за дітей. Тому хочу запросити всіх, кому небайдужа доля дітей, зокрема доля дітей України, доля дітей на сході України, запросити до молитви, щоби допомогти матерям випросити у Бога ласки припинення терористичних актів, припинення війни! Випросити ласки спокою для їхніх дітей і родин! Зрештою, випросити ласки любові та доброти для ворогів, для тих нещасних зомбованих вояків.
Дорогі матері, я знаю, що ви молитеся кожна окремо, але зараз потрібна спільна молитва всіх матерів. Тому закликаю об’єднатися, об’єднатися в молитві. Коли ми почнемо громадою спільнотою молитися, ми допоможемо тим згорьованим матерям, сини котрих пішли на війну на схід України.
У соборі Покрови Пресвятої Богородиці, що на вулиці 30Leeds (Ossington), кожної третьої суботи збираються матері для спільної молитви, де о. Іван Дирів щоразу відправляє службу Божу за дітей. У церкві на Френклін щоп’ятниці також моляться за дітей. Звертаємося до вас від імені матерів України, сходу України: моліться за наших дітей! Прошу вас, приходьте на Ossington о шостій годині вечора кожної третьої суботи місяця! Господь почує про наше горе від нас матерів України! Тільки вірте і просіть! «І дасться вам за вірою вашою». Слава Богу! Слава Україні! Героям слава!
Із повагою Стефанія, координатор руху «Матері в молитві»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply