Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Українська безоплатна правова допомога для канадців

Автор:

|

Листопад 10, 2016

|

Рубрика:

Українська безоплатна правова допомога для канадців

Закон

Ось уже майже рік Українсько-канадська асоціація адвокатів за сприяння Суспільної служби українців Канади щомісяця надає безоплатну правову допомогу, зазвичай, в останній четвер місяця о 19-й годині у приміщенні Суспільної служби у Торонто на перетині вулиць Блур і Джейн. Українці приходять на такі зустрічі, щоб отримати консультацію українською мовою від українських адвокатів. Іноді люди задають запитання англійською чи російською, але отримують відповіді українською мовою. Відвідувачі приходять зі своїми юридичними проблемами з надією знайти спосіб їхнього вирішення. Найчастіше українців цікавлять такі теми: імміґрація, сімейне право, заповіти та спадщина, справи орендодавця/орендаря, карне право та нещасні випадки. Консультації тривають із 19.00 до 21.30 години.
Зазвичай, на початку консультації адвокати представляються, просять людей оголосити тему, яка їх цікавить, та призначають кожному адвоката для індивідуальної консультації. Оскільки імміґрація є найпопулярнішою темою, ті, кого вона цікавить, залишаються. Спочатку проводиться відкрите обговорення, де вирішують загальні імміґраційні проблеми. Потім відбуваються індивідуальні консультації. В основному, імміґраційні адвокати становлять більшість. На таких зустрічах надають консультації навіть із питань американського імміґраційного законодавства, позаяк є адвокати, котрі спеціалізуються й у цій галузі.
Якщо ви потребуєте правової допомоги та хочете прийти на таку безоплатну консультацію, будь ласка, уточніть дату на веб-сайті Суспільної служби українців Канади tor.ucss.info або за телефоном: 416-763-4982. Також можна надіслати листа на електронну адресу: Asemotiuk@pacelawfirm.com.
Андрій Семотюк, імміґраційний адвокат Канади та США

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply