Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 4, 2022

У пам’ять св. п. Анни Кісіль

Автор:

|

Грудень 03, 2020

|

Рубрика:

У пам’ять св. п. Анни Кісіль
Анна Кісіль

Відійшла у вічність щира, віддана, невтомна Українка, котра зуміла поєднати свою професійну працю з активною діяльністю в громаді на користь світового українства. Своєю рішучістю й упевненістю, з приїздом до Канади разом із чоловіком Ростиславом, вона стала співзасновницею корпорації Meest, яка сьогодні своїми послугами єднає українців по всьому світі з рідними в Україні.
Розуміючи важливість світової української родини, п. Анна віддала себе громадській діяльності. Вона заснувала організацію «Четверта хвиля», була активною в Конґресі українців Канади, Світовому конґресі Українців та останньою головою Світової федерації українських жіночих організацій (СФУЖО).
Завжди готова до співпраці, вона гуртувала довкола себе активістів своїм оптимізмом, підтримкою, розумінням, щирою порадою та великим серцем.
Розвиваючи свої бізнеси, вона також ділилася своїми успіхами, підтримуючи безліч благодійних акцій, мистецькі, літературні й освітні проєкти, допомагала потребуючим в Україні, в т. ч. родинам погиблих героїв і воїнам.
Понад 30 років тому корпорація Meest з’єднала і нас — Анну з моєю родиною. Сумуємо та низько схиляємо голови у молитві за упокій душі працьовитої, небайдужої української Жінки, патріотки, котра жила життям, гідним наслідування. Висловлюємо найглибші співчуття другові Ростиславові, дітям Ірині й Андрієві з родинами, п. Ігореві з родиною, рідним і близьким, усім, хто мав за честь знати св. п. Анну. Нехай канадська земля буде їй пухом, а пам’ять про неї залишиться вічною.
У пам’ять покійної складаємо пожертви в сумі $250 на СФУЖО та $250 — на центр «Джерело». Вічная пам’ять!
Петро Мицак, Петро Д. Мицак, Ірка та Гарі Несмашні

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply