Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Лист Лесі Гладун до Володимира й Оксани Бакум

Автор:

|

Листопад 19, 2015

|

Рубрика:

Лист Лесі Гладун до Володимира й Оксани Бакум

Протези

Злучений український американський допомоговий комітет (ЗУАДК) оприлюднив лист Лесі Гладун, директора П’ятої дитячої міської клініки у Львові, з подякою за пожертву. «Багато чоловіків повернулися з війни каліками, без рук, ніг, очей. Їхні родини страждають, багатьом доводиться принизливо поневірятися по бюрократичних чиновниках, аби отримати якусь матеріальну компенсацію, особливо добровольці, котрі не мають статусу учасника бойових дій. Їхні діти лікуються в нашому шпиталі й отримують безкоштовне лікування.
На днях до мене звернувся мій колишній пацієнт, котрий повернувся з війни без ноги. Хлопець — сирота, 27 років (батька не знав, а мама померла, коли йому було 14 років). Пішов на війну добровольцем. Банк забрав його квартиру за кредитні борги і його приютила його хресна мама. Вони разом збирають гроші на протез. Не зважаючи на те, що юнак давно вийшов із дитячого віку, він завжди приходив до нас і йшов не з порожніми руками (то якийсь одяг дамо, їжу чи кілька гривень). Тому звернувся і тепер як до близьких людей. Коли дала йому 300 USD на протез, він плакав. Сподіваюся, що хлопець знайде потрібну суму на протез, а я щаслива, що дякуючи добрим людям з-за океану, як ви, могла долучитися до доброї справи».
Шановні читачі, дорога українська громадо! Прочитавши цього листа д-ра Гладун, чи можна не розчулитися? Але саме розчулення не розв’яже справи і не допоможе новітнім героям, котрі пожертвували всім для кращого майбутнього України і свого народу.
Нещодавно, при ЗУАДК, в порозумінні з Володимиром і Оксаною Бакум, було відкрито фонд збірки фондів на протезування потребуючим воїнам антитерористичної операції. Закликаємо всіх небайдужих долучитися до шляхетного прикладу панства Бакум, котрі зложили $5.000 на підтримку цієї так благородної справи в християнському дусі допомоги ближньому.
Ваші пожертви просимо висилати на UUARC, 1206 Cottman Ave, Philadelphia, PA 19111, або електронною поштою www.uuarc.org зі зазначенням на чеках prosthetics — 7333.0065 (всі пожертви можна відтягати від податку). За додатковою інформацією чи порадами просимо звертатися на цю адресу, або телефоном 215-728-1630.
Прес-служба ЗУАДК

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply