Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Ірина Федишин про серпневі гастролі Америкою та про безпідставні фейки та маніпуляції, які поширили проти неї

Автор:

|

Серпень 07, 2019

|

Рубрика:

Ірина Федишин про серпневі гастролі Америкою та про безпідставні фейки та маніпуляції, які поширили проти неї
Ірина Федишин

Популярна українська співачка Ірина Федишин їде на гастролі в Америку! Концерти заплановані з 14 по 17 серпня у Філадельфії, Йонкерсі, Виппані та Нью-Йорку! В одному з номерів, газета «Міст» надрукувала недостовірну інформацію на основі посту Марії Климчак, де вона звинуватила співачку у політичній агітації під час виступу у Харкові. Даємо коментар Ірини Федишин стосовно цієї ситуації.

«Я, Ірина Федишин, не агітувала за жодну політичну силу у Харкові!»
Мені дуже прикро, що до діаспори у Чикаго дійшла перекручена інформація з України. Деякі медіа подали неправдиву інформацію про мій виступ. Я не агітувала за жодну політичну силу у Харкові! Моя команда може надати повністю відео з концерту! Жодних слів агітації і, навіть, подяки будь-кому не звучало! А також партійних прапорів, лозунгів і брендів на сцені не було! Про це свідчить також і фото!
По-перше, усі ми розуміємо, що будь-який виступ україномовних виконавців у Харкові — це крок, який об’єднує Україну та несе українську мову, пісню і культуру у ще досі, переважно російськомовний реґіон.
По-друге, фестиваль, на який мене запросили, позиціонувався як загальноміський захід до Дня сім’ї. Про що свідчить його активне висвітлення на сайті Харківської міської ради. Тому я давала згоду на концерт перед харків’янами, а не перед партійним активом того чи іншого кандидата. Хочу наголосити, що листівка з моїм зображенням і надписом за підтримки народного депутата України, який з 2014 року є безпартійним, була не затверджена моїм концертним директором. Організатори зробили це самовільно.
По-третє,враховуючи особливість реґіону є велика імовірність пересіктися з колишніми політиками. Вже виступ самого мера міста можна закидати мені, як співпрацю з екс-реґіоналами. Проте, відзначаю, що це чиновники, обрані мешканцями Харкова, простими людьми — саме до них я і їхала на концерт.
По-четверте, мені закидають якісь фотографії. Я публічна особа, яка постійно фотографується зі сотнями людьми, це абсолютно нічого не означає!
І на останок, як я вже згадувала у попередніх коментарях, я отримала запрошення на фестиваль ще за декілька місяців до виборів. Коли, як відомо, сам факт їх проведення стояв під питанням, а тим більше, навіть, не йшлося хто і куди буде балатуватися і чи буде взагалі.
Сподіваюся, що наведені мною тезидоповнять усе, що писали та коментували я та моя команда щодо цього виступу у Харкові. А додатковим підтвердженням цих слів буде моя творчість, яка ніколи не давала приводів для сумнівів щодо моєї патріотичної позиції, спрямованої на розвиток і популяризацію української мови, культури.
Адже, понад 15 років, я співаю виключно україномовні пісні. У моєму репертуарі немає жодної російської пісні.
На жаль, медіа живуть кількістю переглядів і лайків, у гонитві за сенсаційними заголовками, які мають викривлену реальність!
Тому, я щиро прошу всіх українців у діаспорі, усіх, хто живе і дихає Україною, усіх, хто свідомо мислить, не піддаватися на провокації! Не ділити країну на західну і східну! У нас тільки один поділ! На тих, хто любить Україну і тих, хто не любить Україну! Слава Україні!

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply