Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

Батьківщина — у небезпеці!

Автор:

|

Серпень 28, 2014

|

Рубрика:

Батьківщина — у небезпеці!

Семен Семенченко

Ситуація в Донбасі залишається вкрай напруженою. Росія, здійснивши інтервенцію, далі нарощує військову присутність у реґіоні, посилаючи туди нові підрозділи, максимально оснащені бронетехнікою. У такий скрутний момент редакція тижневика «Міст» вважає за необхідне донести до читачів не дискусії політиків, а голос людини, котра незмінно перебуває у вирі бойових подій. Публікуємо звернення до українців легендарного командира добровольчого батальйону територіальної оборони Донецької області «Донбас» Семена Семенченка. Інформація розміщена на його сторінці у Facebook.

23 серпня
Si vis pacem, para bellum. Хто хоче миру, нехай готується до війни; хто хоче перемоги, нехай старанно навчає воїнів; хто бажає отримати сприятливий результат, нехай веде війну, спираючись на мистецтво та знання, а не на випадок. Ніхто не насмілюється викликати й ображати того, про кого знає, що в битві той виявиться сильнішим.
Набридли нахабство, цинізм і жорстокість орди. Набридли завивання про російський світ від людей, котрих у власних містах може поставити в позу «собаки» будь-який кавказець. Набридло щоденне паплюження поняття офіцерської честі людьми, котрі прикриваються заручниками, ховаються за дитячими садками, викрадають, катують людей, розстрілюють беззахисних, позбавлених права на відповідь солдатів, «Градами» зі своєї території. Набридла безпардонна брехня з телеекранів і конвої білих вантажівок зі смертю. Це — не росіяни. Це — орда. І якщо світові все одно, то нам – ні. У нас немає іншої землі й відступати нам нікуди.
Чекати більше нема чого. Усі розмови про вмиротворення аґресора виявилися обманом. Орді потрібно все. А що не все, то – в руїни. У попіл. Це для них — питання виживання. Учора — Крим, сьогодні — Донбас, завтра, коли наростаючі економічні труднощі зметуть владу та занурять країну в керований ззовні хаос, — усе інше. Чекати більше нема чого. Не буду писати про те, як насправді привільно почуваються терористи в завойованих містах, як вільно можна переміститися з Донецька в Росію й назад, наскільки зведення відрізняються від правди. Присягаюся, що заплющив би очі на багато що за мирних перемовин, якби не знав, із ким будуть ці перемовини й що вони хочуть насправді.
Вітчизна в небезпеці! І всіх, для кого вона є дорога, закликаю почати об’єднуватися та готуватися до народної війни — єдиного засобу, здатного не просто зупинити орду, а змести її до бісової матері з історичної реальності. Ми не воюємо з російським народом. Знаєте, скільки є росіян і білорусів, готових стати до наших лав? Їх – десятки, а в перспективі — сотні тисяч. Проти тих десятків тисяч, хто обманом або під впливом телевізійного мороку вбиває наших братів.
Де ті люди, котрі, як ми чекаємо, зметуть орду при «посиленні санкцій»? У Росії їх поки що немає, самі по собі вони не усвідомлюють себе силою й не організовуються, зараз це зможемо тільки ми всі. Треба просто це усвідомити та повірити в себе.
Лідери місцевих самооборон, воєнізованих організацій, патріотичних об’єднань з усієї України, просто звичайні громадяни, котрі мають волю до дії, — виходьте на зв’язок! Треба об’єднуватися, «старанно навчати воїнів», готувати саперів, снайперів, парамедиків, місця для розміщення диверсійних груп, розробляти схеми оборони наших міст і сіл. Якщо нам найманці влаштували таке в Слов’янську, то уявіть, що ми, українці, можемо влаштувати орді на нашій землі! Та й не доведеться, швидше за все, адже вони тоді просто не наважиться. Зброя? Повірте, в потрібний момент вона буде. Байдуже, чи це планово зроблять завскладами за командою, бо в такій ситуації про їхню думку просто ніхто не спитає.
Звертаюся по допомогу до Президента України, голови Верховної Ради, голови уряду, міністрів внутрішніх справ, оборони, голови Служби безпеки України, їхніх заступників, помічників, депутатів і чиновників нашої держави. Я не знаю про ваші плани на цей випадок. Я — простий комбат, і не маю допусків. Робіть щось. І якщо робите, то робіть відкрито. Щоби вони знали, а ми бачили й могли підтримати. Не бійтеся паніки, ми — не нація панікерів, почніть демонстративно та відкрито готувати країну до партизанської війни. Адже тоді, швидше за все, її й вести не доведеться. Вони — боягузи. Негідники завжди є боягузами, бо їм є що втрачати. Або просто надайте нам допомогу. Дайте нам спертися не тільки на свої ресурси, але й на державу. І тоді народ вам буде вдячний.
Звертаюся до діаспори та політиків тих країн, хто тверезо оцінює ситуацію. Знаю, що багато реальних спроб допомоги вперлося в стіну нерозуміння і байдужості бюрократичної машини. Допоможіть нам! Для нас це — питання виживання. Ми — інші.
Ми повинні бути готові. Ще вчора. Але якщо вже проґавили момент, то хоча б завтра. Знаю, що буде купа листів зі звинуваченнями в паніці, піарі та передозуванні ліків. Я не буду ображатися. Ви все одно прозрієте, просто пізніше. Одна з моїх улюблених російських письменниць — Юлія Латиніна — нещодавно написала мені: «Війна в усі часи на 99 % складається з бардаку та боягузтва. Значення має останній відсоток». Для України, гадаю, останній відсоток є набагато вищий. Пишіть, я готовий.
P. S. Протягом трьох днів буде відкрито кол-центр для прийому дзвінків, і через прес-службу «Донбасу» ми конкретизуємо наші ініціативи. Сподіваюся на підтримку народу й Верховного головнокомандувача.
P. P. S. Номери телефонів кол-центру: 0919855404; 0919855407; 0919855403; 0631839076; 0930833817.

24 серпня
Знаю, що всі святкують, тому — коротко. Від завтрашнього дня почне працювати наш кол-центр об’єднаного громадського комітету партизанського руху (структура створюється з коліс, назва – робоча). Думаю, протягом кількох днів вийдемо на загальні збори лідерів із різних областей. Надаю під цю справу інструкторів і тренувальний табір. Решта зробить внески самостійно. Зрозуміло, що цього є недостатньо, але шлях завдовжки тисячу льє починається з першого кроку. Подробиці — на прес-конфереції після формування установчої групи лідерів. Сподіваємося на підтримку Президента України та знаємо, що є підтримка від народу України. Про «Донбас». Зараз формуємо другий склад в тренувальному таборі в зоні Антитерористичної операції (АТО). Частина з нас на ротацію не піде, тому потрібен другий склад. Плюс нас розширили однією танкової ротою. Обдзвонюємо людей за анкетами. Критерії:
1) кандидат хоче брати участь у побудові Української держави;
2) кандидат сприймає присягу буквально й готовий, якщо немає іншого виходу, віддати життя за Україну;
3) кандидат служив в армії чи має добру позаармійську військову підготовку.
Особливості:
1) мародера без церемоній передаємо у військову прокуратуру;
2) тих, хто зловживає алкоголем, приблизно з другого разу — копняком під зад;
3) відмова у виконанні наказу — копняком під зад;
4) покинув товариша в бою, зброю в бою, скоїв інший вчинок, не сумісний зі званням гвардійця, — суд честі й далі велика ймовірність копняка під зад або гірше;
5) тих, для кого війна — це «Контрстрайк», надто жорстоких і тих, хто знущається з полонених, — копняком під зад;
6) істериків, панікерів, любителів повчати, як треба командувати і робити розвідку, ставити умови залучення танкових армад, а під цим соусом просто страх іти в бій — копняком під зад;
7) у нас є наряди, гауптвахта й інші принади;
8) ми — штурмовий підрозділ, і цим усе сказано.
На тих, кого цікавлять статуси, ми не чекаємо, хоча ордени, зброю та звання для тих, хто відважно б’ється, я обіцяю. На тих, у кого це – на першому місці, ми не чекаємо. Про своїх поранених і загиблих ми піклуємося. Навчати будемо, як м’ясо, яке не кинемо. Командири в атаки водять, а не посилають. Кого влаштовує — починайте збирати речі:
1) камуфляж — мультикам або зеленка, якщо є, на перший час;
2) бронік і каска є? Беріть, якщо нема — забезпечимо;
3) каремат;
4) зміну одягу;
5) засоби гігієни;
6) можна зі своїм автотранспортом;
7) їжу на кілька днів.
Проїзду не оплачуємо. На дурні запитання не відповідаю. Тим, хто не розуміє ситуації й не відчуває: Вітчизна — у небезпеці! Тим, хто анкети заповнював: вам передзвонять. Ті, хто не заповнював, можуть виїжджати в Курахово Донецької області й по приїзді зателефонувати за номерами, опублікованими на сторінці батальйону: (050) 641-2135,  (099) 484-4679, (099) 103-0854, (098) 066-5633, (068) 722-1871, (093) 600-5614, (093) 600-5629. І не гарантую, що ви підійдете. Буде відбір. Вік — від 20 до 60. Поїхали!

26 серпня
Міністерство інформації «Донецької народної республіки» може засунути «шматок білої тканини», із яким вони пропонують нам вийти здаватися «збройним силам «ДНР», собі в точку «ПУ». Це – одностайне рішення військовослужбовців другого батальйону спецпризначення Національної гвардії України «Донбас».
Те, що ми в оперативному оточенні, — це не ваша заслуга, це недоробка командування АТО, і не треба корчити із себе Наполеонів. Розстрілювати «смерчами», «ураганами» солдатів, озброєних стрілецькою зброєю, — невелика заслуга. Тому відповідь на ультиматум ДНР: ПНХ. Ситуація в Іловайську покращилася. Але вивезення поранених — усе ще проблема. Система заворушилася, і завтра – вирішальний день. Спасибі всім, хто допомагав.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply