Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Зворотна еволюція в Туреччині

Автор:

|

Січень 11, 2018

|

Рубрика:

Зворотна еволюція в Туреччині

Уже багато років дослідники всього світу намагаються розгадати таємницю однієї турецької сім’ї, члени якої пересуваються на руках і ногах. П’ятеро братів і сестер у віці від 18 до 34 років із села в провінції Хатай надихають учених всього світу проводити дослідження, які тривають вже 11 років.
Висунута раніше теорія стверджувала, що хода сім’ї Улас схожа на рухи приматів, припускаючи, що вона є прикладом «зворотної еволюції». Але тепер американські вчені прийшли висновку, що спосіб пересування братів і сестер є наслідком рідкісної хвороби, яка викликає гіпоплазію мозочка, ускладнюючи відчуття рівноваги. Для адаптації сім’я розробила свій власний спосіб пересування.
2005 року британські дослідники так само відзначали, що хода братів і сестер відрізняється від ходи приматів. Проте турецький еволюційний біолог Унер Тан раніше стверджував, що брати та сестри, які мають пошкодження головного мозку, страждають від захворювання, яке називається синдромом Унер Тана. Він заявив, що люди, котрі страждають від цього синдрому, ходять, спираючись на всі чотири кінцівки та спілкуються найпростішими фразами. Широка громадськість вперше дізналася про братів і сестер, чиї батьки переміщаються цілком нормально, 2006-го після виходу документального фільму про них.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply