Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Зомбування дітей

Автор:

|

Серпень 28, 2014

|

Рубрика:

Зомбування дітей

Мрія Путіна

Російські засоби масової інформації використовують дитячі телеканали як майданчик для антиукраїнської пропаганди. Крім нейтральних мультиків малюкам показують ролики про те, як українська армія бомбить Донбас.

Російський канал «Усмішка дитини» продемонстрував своїм маленьким глядачам анімаційний псевдопацифістський ролик «Одного разу наше життя змінилося», який нібито (як зазначено в титрах) створили художник-аніматор Олексій Балашов і кілька десятків дітей, котрі виїхали з Донбасу під час проведення Антитерористичної операції (АТО) і зараз живуть у пункті тимчасового розміщення «Піонер» у Ростовській області Російської Федерації (РФ).
Відеоролик починається з дитячих малюнків мирного життя, яке зруйнувала, як це стверджують автори мультфільму, українська армія. Саме вона, переконує ролик, бомбила міста й убивала мирних жителів Донбасу. Унизу екрану біжить стрічка з гаслом: «Врятуйте жителів Донбасу від української аґресії».
Крім того в ролику активно використовується пацифістська символіка, що створює враження, нібито на Донбасі точиться конфлікт між українською армією та мирними місцевими жителями, сиами «війни і миру». Жодної згадки про озброєних терористів і росіян, котрі діють на Донбасі, у ролику немає.
У РФ дітей активно «наставляють на путь істинний». Наприклад, у липні ц. р. саратовське видавництво «Наукова книга» випустило віршовану збірку «Путінята» з патріотичними віршами про Путіна для дітей. У книзі також пропонується вступати до лав «путінят» — захисників вітчизни й «дядька Путіна».
Ще у квітні ц. р. Дмитро Ліванов, міністр освіти і науки РФ, повідомив, що з російськими школярами проведуть роз’яснювальну бесіду про ситуацію в Криму. «Тут важливо, щоби маленькі громадяни Росії були в курсі тих подій, які відбуваються сьогодні, й отримали з рук учителів адекватну і правдиву інформацію», — сказав п. Ліванов.
Варто нагадати, що, смакуючи «звірства» української армії на Донбасі, російські журналісти дійшли до того, що зняли цілком вигаданий сюжет про трирічного хлопчика, якого українські «фашисти» начебто прилюдно розіп’яли на очах у матері. За словами «матері» дитини, малюка прив’язали в позі розп’ятого Христа й, зробивши на його тілі надрізи, щоби смерть була повільною і болісною, показово провезли навколо площі. Російський опозиціонер Борис Нємцов заявив, що кремлівське телебачення на прикладі історії про страту хлопчика перевершило навіть нацистського пропагандиста Геббельса.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply