Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Зниклий у Бермудському трикутнику корабель повернувся через 90 років

Автор:

|

Жовтень 31, 2018

|

Рубрика:

Зниклий у Бермудському трикутнику корабель повернувся через 90 років

Кубинська берегова охорона виявила в Карибському морі корабель, який зник у Бермудському трикутнику майже століття тому. Влада Куби повідомили про виявлення береговою охороною старого судна без екіпажу в водах Карибського моря. Знайдений корабель є відомим американським пароплавом SS Cotopaxi, який зник у Бермудському трикутнику 1925 року.
В ході огляду судна на його облавку знайшли щоденник капітана, котрий служив у момент зникнення корабля в компанії Clinchfield Navigation Company. Справжність бортового журналу підтвердив експерт з Куби Родольфо Крус Сальвадор. Він розповів, що бортовий журнал містить багато цінних відомостей про повсякденне життя екіпажу, але на жаль, він не дав ніяких підказок в питанні зникнення корабля і його команди. Останній запис там зроблений 1 грудня 1925-го. Саме цього дня SS «Cotopaxi» подав сигнал лиха і перестав виходити на зв’язок. Відтоді упродовж майже 90 років про кораблі звісток не було.
Генерал Абелардо Коломе, віце-президент Ради Міністрів Куби пообіцяв, що влада його країни проведе розслідування, щоб розкрити секрет зникнення і появи таємничого корабля.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply