Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

Знайшли найдавніші в Америці сліди людини

Автор:

|

Травень 08, 2019

|

Рубрика:

Знайшли найдавніші в Америці сліди людини
Давні люди

На півдні Чилі виявили людські сліди віком 15,6 тис. років, що є рекордом для реґіону. І хоча група вчених із Південного університету Чилі зробила цю знахідку ще 2011-го під час розкопок в одному з районів міста Осорно, але лише за кілька років вдалося встановити, що знайдені сліди відносяться до пізнього плейстоцену — епохи четвертинного періоду, що розпочалася 2,588 млн років тому і закінчилася 11,7 тис. років тому.
«Існують й інші людські сліди, виявлені в Америці, але в жодному з випадків не вдалося встановити такий великий вік», — зазначила археолог Карен Морено, одна з керівників дослідження. За її словами, встановити вік знахідки вдалося завдяки органічному рослинному матеріалу, який витягнули з місця розкопок.
Як зазначили вчені, в тих же шарах ґрунту виявили знаряддя з каменю, які можна вважати додатковим свідченням того, що в Південній Америці в той час уже жили люди. Раніше чилійським археологам вже вдалося знайти людський слід віком 14,6 тис., проте в науковому співтоваристві тривали суперечки про час заселення континенту.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply