Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Знайшли «космічну каструлю»

Автор:

|

Квітень 05, 2012

|

Рубрика:

Знайшли «космічну каструлю»

У Сибіру, поблизу віддаленого селища, виявили дивний металевий об’єкт розміром з автомобіль марки Volkswagen Beetle. Місцеві жителі припускають, що об’єкт, схожий за формою на баняк, нещодавно впав на Землю з космосу, однак представники Російської космічної аґенції, вивчивши знахідку, заявили, що вона не має жодного стосунку до космічних технологій. «Тим не менш, заключний висновок може бути зроблено тільки після більш докладного дослідження об’єкта експертами», — заявили в Роскосмосі.

Об’єкт циліндричної форми, що закінчується з одного боку куполом, і вагою приблизно 200 кг, було знайдено сибірськими жителями в лісі біля станиці Відрадної. Лісоруб знайшов «НЛО-фраґмент», як його назвали місцеві медіа, і привіз його на свою ділянку на причепі. Частково знахідка складається з титану, а серія додаткових досліджень показала, що об’єкт не є радіоактивним.

Нік Джонсон, голова відділу орбітальних уламків НАСА, повідомив, що він володіє недостатньою кількістю інформації про об’єкт, аби зробити достовірні висновки про його походження, однак схильний стверджувати, що знахідка не є частиною космічного корабля.

«Він також зовсім не схожий на фраґмент машини запуску, який упав з орбіти. Між тим, ми не можемо дати точного визначення об’єкта без наявності додаткових фотографій і інших даних. Наприклад, дата й час падіння об’єкта дуже важливі у вирішенні цього питання, але їх наразі немає», — зазначив п. Джонсон. Також не зрозуміло, чи справді об’єкт упав із космічного простору, чи загубився в лісі за якихось інших обставин.

Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply