Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 28, 2022

Журналістка роздягнулася під час інтерв’ю

Автор:

|

Вересень 05, 2013

|

Рубрика:

Журналістка роздягнулася під час інтерв’ю

Лорі Мельбурн, журналістка видання The Province (Ванкувер) частково оголилася під час інтерв’ю з Волтером Ґреєм, мером міста Клоун (провінція Британська Колумбія), обговорюючи право жінок ходити топлес. Смілива журналістка розпочала розмову з мером із того, що пояснила, що темами для обговорення вона зазвичай обирає історії, які викликали велике обговорення в засобах масової інформації. Потім вона нагадала меру про випадок у Нью-Йорку, коли жінці заборонили перебувати топлес у барі. Після цього ефектна білявка поцікавилася в співрозмовника, чи, за законом, жінки Келоуна можуть ходити топлес.

Поставивши таке запитання, журналістка попросила свого співрозмовника потримати мікрофон. А сама розв’язала бретельки топіка на шиї, залишившись напівоголеною. Спочатку високопоставлений чиновник розгубився й спитав кореспондентку, що вона робить, а оговтавшись відповів, що, згідно з місцевим законодавством, жінкам не заборонено перебувати в громадських місцях з оголеними грудьми. У цьому немає жодного злочину, але все ж мер тактовно порадив представниці мас-медіа так більше не робити. Закон справді дозволяє канадським жінкам ходити топлес із 1996 року.
Пізніше мер зізнався, що вся ця сцена була підлаштована заздалегідь. Відвертий діалог був приурочений до міжнародного Go Topless Day — дня, коли жінки демонстративно ходять з оголеними грудьми, відстоюючи свої права перед представниками сильної статі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply