Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Жінку врятували завдяки головоломці

Автор:

|

Березень 17, 2022

|

Рубрика:

Жінку врятували завдяки головоломці
Деніз Голт

До будинку 80-річної американки Деніз Голт у Лінкольнвуді (штат Іллінойс) увірвався голий чоловік. Був психічно хворий. Тримав жінку в заручниках 17 год. 32-річний зловмисник заліз у будинок, коли Деніз спала. Він направив на неї ножиці, спливаючи кров’ю через порізи від розбитого вікна.
Щодня п. Голт надсилала своїй доньці результати у грі «Вордлі», де треба відгадати слово з п’яти літер. Та живе в Сіетлі (штат Вашинґон). Коли жінка не отримала повідомлення від матері й не змогла зв’язатися з нею, викликала поліцію.
Кілька годин правоохоронці вмовляли нападника здатися. Застосували електрошокер. Тепер чоловіка звинувачують у вторгненні до будинку зі застосуванням зброї, викраденні з обтяжливими обставинами та нападі на офіцерів.
Деніз Голт не постраждала. «Спершу він пообіцяв, що не зашкодить мені, — розповіла вона. — Коли відмовилася йти з ним у душ чи ванну, став водити будинком. Тоді зачинив у темряві в підвалі. Щоб не панікувати, робила фізичні вправи. Мені пощастило, що донька така уважна, а поліція приїхала швидко».
Як повідомляв «Міст», командири ГРУ РФ ґвалтували солдатів, вимагаючи в них гроші.

Оксана Снігур, «Газета по-українськи»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply