Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Закінчив школу в 106 років

Автор:

|

Березень 14, 2013

|

Рубрика:

Закінчив школу в 106 років

Житель міста Беверлі (штат Массачусетс) Фред Батлер прожив у шлюбі 65 років, виростив п’ятьох дітей, відслужив у армії під час Другої світової війни, працював у міському департаменті водопостачання. Але все життя йому не давала спокою думка про те, що він так і не закінчив середньої школи.

І ось мрія 106-річного Батлера нарешті здійснилася. На врочистій церемонії в присутності мера міста йому був вручений атестат про середню освіту. «Вам довелося довго чекати на цей атестат. Але ви на нього чесно заслужили», — зазначив міський голова, вручаючи дідусеві заповітний документ.
Фред Батлер був змушений піти зі школи ще до закінчення дев’ятого класу. Він улаштувався на роботу в друкарню, щоби допомогти матері прогодувати п’ятьох молодших братів і сестер. Як розповіла невістка п. Батлера Кейті, він дуже переживав, що не зміг закінчити школу, і завжди розповідав своїм дітям і онукам про те, як важливо здобути освіту. Один з онуків довгожителя повідомив, що дід платив йому по 5 USD за кожну отриману відмінну оцінку.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply