Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Заарештували сніговика Фрості

Автор:

|

Грудень 29, 2011

|

Рубрика:

Заарештували сніговика Фрості

У місті Честертавні (штат Меріленд) під час різдвяного параду заарештували чоловіка, переодягненого в костюм сніговика Фрості — героя різдвяної колядки. Учасник параду 52-річний Кевін Майкл Волш був затриманий після того, як через 15 хвилин від початку дійства він штовхнув поліцейську собаку Хензо, а пізніше вдарив і одного з правоохоронців.

За словами поліцейського Джеймса Вокера, який перебував поруч із собакою, після того, як пан Волш ударив тварину, йому довелося вивести чоловіка з натовпу. Потому Фрості зняв із себе верхню частину костюма та вдарив нею офіцера Вокера в обличчя. Коли поліцейський і його колеґа, що підійшов до місця подій, заарештовували «сніговика», той кричав, що працівники правоохоронних органів не мають на це права. Коли Фрості намагалися посадити в поліцейську машину, він ударив ще одного представника органів правопорядку.

Чоловікові в костюмі сніговика було висунуто звинувачення в нападі на співробітників поліції та службового пса, а також у порушенні громадського порядку. Як з’ясувалося, у момент арешту Кевін Волш відбував випробувальний термін за хуліганство, учинене ним у вересні 2011-го. З якої причини людина в костюмі сніговика вирішила штовхнути собаку на різдвяному параді, не відомо. Нагадаємо, що відомий персонаж різдвяної візуальної культури — сніговик Фрості, що курить люльку з кукурудзяного качана, ще 1890 року почав фігурувати в рекламі алкоголю.

Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply